Autor: Frank Worrall

publisher: Nava

0 / 5
23 %
Když Alex Ferguson v roce 1986 přišel do Manchesteru United, slavný tým marně čekal na výraznější úspěch. „Fergie“ si jej postupně během let přebudoval podle svých představ a pod jeho vedením klub vstoupil do doslova zlaté éry – získal jedenáct anglických titulů a dvakrát vyhrál v Lize mistrů. Kniha ovšem popisuje celou kariéru muže, který je dnes právem považován za nejúspěšnějšího

26 %
Kniha Dlouhá cesta na vrchol je první ucelenou hokejovou kronikou, jakou Plzeň dosud nikdy neměla. Na 328 stranách najdete několik set historických i současných fotografií, ilustrujících vyprávění nejen o hokejovém pravěku na plzeňských kluzištích či Boleveckém rybníku, ale také o všech ligových sezónách, počínaje rokem 1951. Opomenuta nezůstala ani výstavba starého a později nového zimního

Sleva 26 % z běžně ceny 396 Kč

Naše cena: 293 Kč

Viktoria Plzeň v Lize mistrů

Autor: Steinbach Viktor

0 / 5
22 %
Fotbalová Viktoria Plzeň oslavila v roce 2011 sto let existence klubu a narozeniny oslavila ziskem největších úspěchů ve své historii. Na jaře se radovala z premiérového titulu v nejvyšší domácí soutěži, když k němu dokráčela pohledným ofenzivním fotbalem, který nadchl fanoušky i odborníky. V následující sezoně tento úspěch podtrhla vítězným tažením předkoly Ligy mistrů a postupem do základní

Sleva 22 % z běžně ceny 348 Kč

Naše cena: 271 Kč

Liga mistrů v Plzni

Autor: Kolektiv autorů - Viktor Steinbach, Verner Lička

0 / 5
26 %
Publikace, která je shrnutím působení fotbalistů Viktorie Plzeň v Lize mistrů 2013 a jejích předkolech

Sleva 26 % z běžně ceny 298 Kč

Naše cena: 221 Kč

Český fotbal - Gambrinus liga a Pohár České pošty 2013/2014

Autor: Petr Zapletal

0 / 5
23 %
Publikace s názvem ČESKÝ FOTBAL velmi podrobně mapuje uplynulý ročník české Gambrinus ligy a Poháru České pošty, vrací se ale i ke všem sezonám samostatné české ligy od roku 1993. V knize najdete všechny výsledky, tabulky, statistiky, zápasová ohlédnutí, zajímavosti, události a rovněž velké množství fotografií ze hřišť i z tribun. Nechybí také artefakty v podobě zápasových programů či vstupenek.

Sleva 23 % z běžně ceny 398 Kč

Naše cena: 306 Kč

Plzeňské fotbalové kluby

Autor: Pavel Hochman , Jiří Novotný

0 / 5
23 %
Publikace má za poslání přiblížit historii a zároveň současnost fotbalu v Plzni. Tvoří ji fotbalové kluby od Viktorie Plzeň až po ty, které zápolí v městské soutěži. Ve fotbalových dějinách města existovaly desítky klubů, které během času nebo dokonce brzy po svém založení zanikly. Existují ale kluby, které tu působí kontinuálně již od svého založení. Přežily 1. světovou válku, éru první

Sleva 23 % z běžně ceny 348 Kč

Naše cena: 268 Kč

Viktoria Plzeň v evropské lize - Hrdinové nezapomenutelné jízdy

Autor: Viktor Steinbach

0 / 5
23 %
Fotbalisté Viktorie Plzeň se po zkušenosti, kterou udělali v Lize mistrů v roce 2011, předvedli v následující sezoně ve výborném světle také ve druhé klubové soutěži UEFA, Evropské lize. Prohnali se předkoly a ze základní skupiny, v níž byli spolu s Atlétikem Madrid, Academicou Coimbra a Hapoelem Tel Aviv, postoupili z nejvyšší příčky. Následně vyřadili z pohárové Evropy ambiciózní Neapol a

Viktoria Plzeň - Mistři! - Gambrinus liga 2012/13

0 / 5
23 %
Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vyhráli českou nejvyšší soutěž podruhé během tří let a pomohli společně s hokejisty HC Škoda získat pro Plzeň double, tedy titul ve dvou nejsledovanějších