Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

33.03.95 Kontroly zdravotnických elektrických přístrojů v provozu

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: čeština
Publikováno: 1995
Formát: kniha
Cena: 38 Kč ( 33 Kč bez DPH)
Ušetříte 2 Kč (4%)
Běžná cena 40 Kč
Dostupnost: (další kusy u dodavatele)

Anotace

V souvislosti s rozvojem elektroniky a výpočetní techniky došlo v uplynulých letech také ke značnému nárůstu používání elektrických zdravotnických přístrojů.
Při provádění kontrol běžných elektrických spotřebičů a nezdravotnických přístrojů lze postupovat dle Doporučení ČES 33.03.94 "Kontroly elektrických spotřebičů a pohyblivých přívodů během jejich používání".
Doporučení ČES 33.03.95 stanoví požadavky na kontroly elektrických zdravotnických přístrojů, jejich částí a systémů v provozu. Doplňuje základní požadavky na ověřování stavu elektrických zařízení z hlediska bezpečnosti, které jsou obecně stanoveny v ČSN 33 1500, podrobnějšími požadavky na ověřování elektrických zdravotnických přístrojů. Koncepce ověřování bezpečnosti přístrojů je podle tohoto doporučení shodná s koncepcí podle norem řady ČSN EN 60 601.
Doporučení ČES 33.03.95 je nezbytným normativním podkladem pro provádění kontrol zdravotnických elektrických přístrojů v provozu jak u zdravotnických a jiných podniků, které tyto spotřebiče provozují, tak u firem, které jejich kontroly provádějí dodavatelským způsobem.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: inel330395

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamuPřihlášení uživatele