Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

360stupňová zpětná vazba jako nástroj rozvoje lidí

Autor:

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Vydavatel:
Publikováno: 13.03.2008
Formát: 17×24 cm, 160 stran
Cena: 186 Kč běžně 219 Kč
Nedostupné

nebo Hlídající pes, Doporučit známému, Položit dotaz prodejci, Přidat do oblíbených

Anotace

Kniha přináší manažerům, personalistům a konzultantům ucelený pohled na problematiku 360stupňové zpětné vazby jako efektivního nástroje rozvoje pracovníků ve všech typech firem a jiných organizací. V knize se dozvíte, co 360stupňová zpětná vazba je, jaké má místo mezi ostatními nástroji řízení lidských zdrojů, jak připravit zavedení zpětné vazby do firmy, jak vytvořit samotný nástroj a jak následně výsledky využít pro rozvoj pracovníků. Zvláštní pozornost autoři věnují kompetenčnímu přístupu a efektivnímu propojení kompetencí s 360stupňovou zpětnou vazbou. Zjistíte také, jaká jsou úskalí a rizika použití tohoto nástroje a jak jim předejít. Srozumitelný a čtivý výklad doplňuje několik případových studií úspěšného zavedení 360stupňové zpětné vazby v různých firmách v Česku, Slovensku, Maďarsku či Británii. Kniha je jedinou publikací tohoto druhu v ČR a na Slovensku.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-247-2314-3
  • EAN: 9788024723143

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu

Informace o autorovi


PhDr. Marián Kubeš, CSc.
Od roku 2004 pracuje na pozici ředitele společnosti ADDA Consultants, která mimo jiné poskytuje služby v oblasti rozvoje manažerských kompetencí a zavádění systémů 360stupňové zpětné vazby. Specializuje se na oblast manažerských kompetencí a jejich místo při budování výkonově orientované firmy. Vystudoval pedagogickou psychologii a angličtinu. Pracoval jako výzkumný pracovník v oblasti týmové práce. V roce 1994 byl spoluzakladatelem konzultantské společnosti Maxman Consultants, v níž působil deset let jako vedoucí konzultant.
Je spoluautorem integrovaného programu rozvoje manažerů ADDA, který je úspěšně aplikován v mnoha mezinárodních společnostech. Publikuje doma i v zahraničí. V roce 2004 vydal s kolegy publikaci Manažerské kompetence: způsobilosti výjimečných manažerů (Grada Publishing, 2004). Je ženatý a žije s rodinou v Bratislavě.
E-mail: kubes@adda.sk
Mgr. Ľubica Šebestová
Je senior konzultantkou společnosti ADDA Consultants, kde pracuje od roku 2004. Vystudovala psychologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Podílela se na tvorbě systému poskytování 360stupňové zpětné vazby ADDA360Online a má na starosti jeho další vývoj a rozšiřování aplikačních možností. Jako konzultantka pomáhá zavádět systém 360stupňové zpětné vazby v různých organizacích. Zabývá se rovněž tvorbou kompetenčních modelů, assessment center a jejich využitím v ucelených programech rozvoje.
Je autorkou tréninkových programů v oblasti individuálního a týmového rozvoje. Pochází z Levíc, momentálně žije v Bratislavě.
E-mail: sebestova@adda.sk
Případové studie napsali:
Héloise Cloet, konzultantka společnosti CCinternational, Francie
Markéta Hritz, Lidské zdroje, VSE, a.s., Slovensko
Andrej Köböl, Lidské zdroje, Slovenské cukrovary, a.s., Slovensko
Ľubomíra Radosová, Lidské zdroje, SPP, a.s., Slovensko
Miroslav Siváček, konzultant, PM Profit Management, Slovensko
Ryszard Stocki, konzultant společnosti Stocki Associates Transition Consulting, Polsko
Gábor L. Török, konzultant, Maďarsko
Hervé Saint Aubert, viceprezident pro řízení lidských zdrojů, CCinternational, Francie


Láskou ji nespoutáš
Artemis

Přihlášení uživatele