Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Akutní stavy v oftalmologii

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Doprava zdarma
Autor:
Vydavatel:
Publikováno: první, 2006
Formát: 155x225 mm, vázané, barevně 116 stran
Cena: 390 Kč ( 355 Kč bez DPH)
Ušetříte 110 Kč (22%)
Běžná cena 500 Kč
Dostupnost: (další kusy u dodavatele)

Anotace

Kniha se zabývá problematikou naléhavých stavů v očním lékařství, zcela nově pojaty jsou kapitoly týkající se infekčních stavů předního segmentu oka a úrazů. Je doplněna řadou tabulek a barevných obrázků. Vítaným pomocníkem se jistě stane zvláště mladým oftalmologům, kteří jsou v denní praxi a během pohotovostních služeb postaveni do situací, jež je nutno rychle řešit a kdy včasná a správná diagnostika vede k optimální léčbě a často i k záchraně zraku. Praktickým lékařům usnadní rozhodování, které kroky při řešení akutní nebo subakutní situace jsou v jejich kompetenci a kdy je nezbytné pacienta odeslat na specializované pracoviště. Pro studenty lékařských fakult by měla být tato příručka doplňkem základních učebnic.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 8072623680
  • EAN: 9788072623686
Do série malých monografií řady »Akutní stavy v...«, kterou již po několik let vydává nakladatelství Galén, přibyl opět jeden titul. Kniha je sice malá svým rozsahem (116 stran), ale významná svým obsahem. Vždyť se jedná o akutní postižení našeho nejvýzna

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu

Informace o autorovi

Autoři prof. MUDr. Jarmila Boguszaková, DrSc. Univerzita Karlova v Praze, 3. lékařská fakulta a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Oftalmologická klinika; Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, Praha, katedra oftalmologie doc. MUDr.


Přihlášení uživatele