Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Gretel and the Dark

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: Eliza Granville
Vydavatel: Hamish Hamilton -> Penguin (UK
Jazyk: angličtina
Publikováno: 02/2015
Formát: brožované
Cena: 323 Kč ( 294 Kč bez DPH)
Ušetříte 36 Kč (10%)
Běžná cena 359 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Gretel and the Dark is Eliza Granville's dazzling novel of darkness, evil - and hope. It is suitable for fans of Markus Zusak's The Book Thief and Guillermo del Toro's Pan's Labyrinth. Vienna, 1899. Josef Breuer - celebrated psychoanalyst - is about to encounter his strangest case yet. Found by the lunatic asylum, thin, head shaved, she claims to have no name, no feelings - to be, in fact, not even human. Intrigued, Breuer determines to fathom the roots of her disturbance. Years later, in Germany, we meet Krysta. Krysta's Papa is busy working in the infirmary with the 'animal people', so little Krysta plays alone, lost in the stories of Hansel and Gretel, the Pied Piper, and more. And when everything changes and the real world around her becomes as frightening as any fairy tale, Krysta finds that her imagination holds powers beyond what she could have ever guessed..."A powerful, terrifying story. It is impossible not to find yourself racing through the pages. Heartbreaking and heart-racing." (The Times). "Dark and intriguing ...a highly clever, original book". (Daily Mail). Eliza Granville was born in Worcestershire and now lives in the Welsh Marches. She has had a life-long fascination with the enduring quality of fairytales and their symbolism, and the idea for Gretel and the Dark was sparked when she became interested in the emphasis placed on these stories during the Third Reich.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780241146460

Publikace od stejného autora

Gretel and the Dark

Autor: Eliza Granville

Běžná cena: 479 Kč

Ušetříte: 115 Kč 24 %

Naše cena: 364 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

THE BOOK OF TOMORROW

Autor: Ahern, C.

Běžná cena: 365 Kč

Ušetříte: 37 Kč 10 %

Naše cena: 328 Kč

MURDER AT VICARIGE

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Tales of Two Cities (Collins Classics)

Autor: Dickens, Ch.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

KILLERS OF THE DAWN

Autor: Shan, D.

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

The Scarlet Letter

Autor: Nathaniel Hawthorne

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 20 Kč 24 %

Naše cena: 63 Kč

Private Peaceful

Autor: Morpurgo, M.

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

CLOCKS

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

The Adventures of Sherlock Holmes (Collins Classics)

Autor: Doyle, A. C.

Běžná cena: 54 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 49 Kč

Emma (Collins Clasiccs)

Autor: Austen, J.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

4.50 FROM PADDINGTON

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

POCKET FULL OF RYE

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

MAN IN BROWN SUIT

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Oliver Twist (Collins Classics)

Autor: Dickens, Ch.

Běžná cena: 77 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 69 Kč

LISTERDALE MYSTERY

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

King Solomon´s Mines (Collins Classics)

Autor: Haggard, H. R.

Běžná cena: 77 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 69 Kč

VAMPIRE RITES TRILOGY

Autor: Shan, D.

Běžná cena: 265 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 238 Kč

Macbeth (Collins Classics)

Autor: Shakespeare, W.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

SPARKLING CYANIDE

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Alice´s Adventures in Wonderland (Collins Classics)

Autor: Carroll, L.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

HOUND OF DEATH

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

BY NIGHTFALL (PB)

Autor: Cunningham, M.

Běžná cena: 280 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 252 Kč

BRIDA

Autor: Coelho, P.

Běžná cena: 166 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 149 Kč

MOVING FINGER

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

CARIBBEAN MYSTERY

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Wutherings Heights (Collins Classics)

Autor: Bronte, E.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

TAKEN AT FLOOD

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Little Women (Collins Classics)

Autor: Alcott, L. M.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

PALE HORSE

Autor: Agatha Christie

Běžná cena: 232 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 209 Kč

Frankenstein (Collins Classics)

Autor: Shelley, M.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

20,000 Leagues Under the Sea (Collins Collins)

Autor: Verne, J.

Běžná cena: 83 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 75 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele