Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Gretel and the Dark

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: Eliza Granville
Vydavatel: Hamish Hamilton -> Penguin (UK
Jazyk: angličtina
Publikováno: 02/2015
Formát: brožované
Cena: 323 Kč ( 294 Kč bez DPH)
Ušetříte 36 Kč (10%)
Běžná cena 359 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Gretel and the Dark is Eliza Granville's dazzling novel of darkness, evil - and hope. It is suitable for fans of Markus Zusak's The Book Thief and Guillermo del Toro's Pan's Labyrinth. Vienna, 1899. Josef Breuer - celebrated psychoanalyst - is about to encounter his strangest case yet. Found by the lunatic asylum, thin, head shaved, she claims to have no name, no feelings - to be, in fact, not even human. Intrigued, Breuer determines to fathom the roots of her disturbance. Years later, in Germany, we meet Krysta. Krysta's Papa is busy working in the infirmary with the 'animal people', so little Krysta plays alone, lost in the stories of Hansel and Gretel, the Pied Piper, and more. And when everything changes and the real world around her becomes as frightening as any fairy tale, Krysta finds that her imagination holds powers beyond what she could have ever guessed..."A powerful, terrifying story. It is impossible not to find yourself racing through the pages. Heartbreaking and heart-racing." (The Times). "Dark and intriguing ...a highly clever, original book". (Daily Mail). Eliza Granville was born in Worcestershire and now lives in the Welsh Marches. She has had a life-long fascination with the enduring quality of fairytales and their symbolism, and the idea for Gretel and the Dark was sparked when she became interested in the emphasis placed on these stories during the Third Reich.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780241146460

Publikace od stejného autora

Gretel and the Dark

Autor: Eliza Granville

Běžná cena: 479 Kč

Ušetříte: 115 Kč 24 %

Naše cena: 364 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

THE COLLECTOR

Autor: Fowles, J.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

HUNGRY AS THE SEA

Autor: Wilbur Smith

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

TENDER IS THE NIGHT (Collins Classics)

Autor: Fitzgerald, F. S.

Běžná cena: 90 Kč

Ušetříte: 9 Kč 10 %

Naše cena: 81 Kč

MICHAEL CUNNINGHAM´S THE HOURS

Autor: Young, T.

Běžná cena: 525 Kč

Ušetříte: 53 Kč 10 %

Naše cena: 472 Kč

AMSTERDAM

Autor: Mcewan, I.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

PRAGUE WINTER: A PERSONAL STORY OF REMEMBRANCE AND WAR, 1937-1948

Autor: Albright, M.

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 50 Kč 10 %

Naše cena: 449 Kč

WHEN THE CHILDREN CAME HOME: STORIES OF WARTIME EVACUEES

Autor: Summers, J.

Běžná cena: 185 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 166 Kč

BIG SIX

Autor: Ransome, A.

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 176 Kč

SHAKESPEARE COMPLETE WORKS

Autor: Shakespeare, W.

Běžná cena: 636 Kč

Ušetříte: 64 Kč 10 %

Naše cena: 572 Kč

FIFTY SHADES FREED (angl.)

Autor: E. L. James

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 176 Kč

SNUFF PB

Autor: Pratchett, T.

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 176 Kč

SHADOW COMMAND

Autor: Brown, D.

Běžná cena: 320 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 288 Kč

HAROUN AND THE SEA OF STORIES

Autor: Rushdie, S.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 154 Kč

THE COMPLETE YES PRIME MINISTER

Autor: Lynn, J.

Běžná cena: 330 Kč

Ušetříte: 33 Kč 10 %

Naše cena: 297 Kč

SECRET THOUGHTS

Autor: Lodge, D.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

PARISIANS: AN ADVENTURE HISTORY OF PARIS

Autor: Robb, G.

Běžná cena: 210 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 189 Kč

THE PATH TO POWER

Autor: Thatcher, M.

Běžná cena: 277 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 249 Kč

FIFTY SHADES TRILOGY BOXED SET

Autor: E. L. James

Běžná cena: 585 Kč

Ušetříte: 59 Kč 10 %

Naše cena: 526 Kč

ROB ROY (Collins Classics)

Autor: Scott, W.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

WILD JUSTICE

Autor: Wilbur Smith

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

THE LAST TEMPLAR (A MEDIEVAL WEST COUNTRY MYSTERY)

Autor: Jecks, M.

Běžná cena: 210 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 189 Kč

PYGMALION

Autor: Shaw, G. B.

Běžná cena: 247 Kč

Ušetříte: 25 Kč 10 %

Naše cena: 222 Kč

FINDING POLAND

Autor: Kelly, M.

Běžná cena: 244 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

PERFECT PEOPLE

Autor: James, P.

Běžná cena: 281 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 253 Kč

COMMUNION TOWN

Autor: Thompson, S.

Běžná cena: 320 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 288 Kč

FAHRENHEIT 451

Autor: Bradbury, R.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 134 Kč

THE MAN IN THE IRON MASK (Collins Classics)

Autor: Dumas, A.

Běžná cena: 53 Kč

Ušetříte: 5 Kč 9 %

Naše cena: 48 Kč

A MAN WALKS INTO A BAR 3

Autor: Swan, J.

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 176 Kč

BRING UP THE BODIES

Autor: Mantel, H.

Běžná cena: 289 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 260 Kč

EYE OF THE TIGER

Autor: Wilbur Smith

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele