Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Homeopatie pro děti-Klíč k rychlému nalezení léčby

Autor:

(4x)

Počet recenzí: 2

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: čeština
Formát: 210x185 mm / 156 stran - brožovaná lepená Kniha 156 stran

Anotace

Pokud patříte mezi příznivce homeopatie, a chcete své dítě v případech lehčího onemocnění léčit svépomocí a bez „chemie“, pak tato kniha a její praktický vyhledávací systém s přehlednými tabulkami vám v tom určitě pomůže. V kapitolách tematicky řazených podle částí lidského těla a podle nemocí dojdete s pomocí pěti otázek k homeopatickému léku vhodnému právě pro léčbu obtíží vašeho dítěte. Pokud se jedná o závažnější zdravotní stav, pak v knize naleznete upozornění, abyste vyhledali lékaře, nemusíte se tedy obávat, že podceníte závažnost situace. Během klasické léčby můžete dítěti podávat homeopatika jako podpůrné prostředky (společně s léky předepsanými lékařem) a urychlit tak jeho uzdravení. V knize dále naleznete popisy více než 140 přípravků a jejich použití při konkrétních obtížích, a základní principy homeopatie – jak působí a proč je účinná. Autor je lékař, který jíž více než dvacet let léčí své pacienty pomocí homeopatie a fytoterapie. Své zkušenosti předává na přednáškách jak lékařům a lékárníkům, tak laikům.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9788026400493

Informace:

Barevnost - blok tisk 2 barvami oboustranně
Druh papíru - blok bezdřevý ofset 90 g - bílý

Hodnocení


  • Souhlasím s předešlým hodnocením. Velmi dobrá kniha v pomoci rodičům kteří jsou tzv. vědomí. Pro správné určení homeopatického léku je vhodná pozorovací schopnost rodiče žádoucí. Budiž nám útěchou, že pokud jsme správný homeopatický lék nepodali, nemůžeme svému dítěti uškodit. Běžné potíže tedy za pomoci knihy zvládneme u složitějších případů doporučuji homeopatického lékaře. Správný homeopatický lék je vždy ryze individuální.


  • 4 / 5

    Přehledně graficky uspořádaná publikace podle osmi oblastí (pohybový aparát, břicho...) určená pro rychlé vyhledání léku podle kritérií "kde nebo proč" (př. u cestovní nevolnosti - emocionální prožitky, přetěžování), "co" (akutní slabost oběhového systému, bledé návaly studeného potu, sklony k omdlévání), "jak" (zhoršení námahou, rozčílením, zlepšení pitím studených nápojů), "jak ještě" (pocit chladu na celém těle, zvracení, vodnaté průjmy, křeče v břiše), "kromě toho" ("homeopatický nouzový lék" při akutních problémech oběhového systému), "homeopatikum" (Veratrum album D 6 každé 2-3 minuty 3 globule celkem třikrát). Praktický pomocník pro všechny rodiče i bez předchozí zkušenosti s homeopatií, pro upřesnění je vhodné sáhnout po publikaci s obsáhlejšími popisy, ideálně kombinovat s více zdroji zároveň.

    rychlá orientace, využít může kdokoli

    chybí podrobnější popis příznaků a léků, není vhodné pro odborníky a zkušenější uživatele, i když jako nástřel taky dobré

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamuG K podpis SKY
Letní čtení

Přihlášení uživatele