Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Jak prodávat, když nikdo nekupuje - ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat začnou

(1x)

Počet recenzí: 1

Napsat recenzi

Autor:
Vydavatel:
Publikováno: 12.04.2010
Formát: 17×24 cm, 208 stran
Cena: 271 Kč ( 246 Kč bez DPH)
Ušetříte 48 Kč (15%)
Běžná cena 319 Kč
Dostupnost:

Anotace

Zhoršily se vám prodeje? Snížil počet zakázek? Tlak na lepší výsledky nebyl nikdy větší, než je nyní. V nové ''bibli'' prodeje najdete jasné rady, tipy, nástroje, techniky a strategie, které vám pomohou okamžitě zlepšit vaše prodejní výsledky a zisky. Dozvíte se, jak najít zákazníky připravené ke koupi, jak úspěšně uzavírat nové obchody, jaké nové možnosti komunikace využívat, co musíte zákazníkovi nabídnout, abyste uspěli, jak zákazníka účinně oslovit, přesvědčit a získat, i když se zdá, že firmy a lidé nechtějí nakupovat. Ať už jste prodejce, obchodní zástupce, obchodník nebo prodejní manažer, tato kniha vám pomůže, abyste byli na trhu vidět a byli úspěšnější než všichni ostatní kolem vás. Autorem knihy je světově uznávaný odborník na přesvědčovací techniky a prodejní strategie Dave Lakhani.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-247-3309-8
  • EAN: 9788024733098

Hodnocení


  • 3

    Jsem spokojen

Publikace od stejného autora

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu

Informace o autorovi


Dave Lakhani
Autor knihy je prvním nositelem titulu Business Acceleration Strategist(tm) a prezident společnosti Bold Approach, Inc., firmy specializující se na přípravu strategií pro rychlejší růst podnikání, která společnostem po celém světě pomáhá okamžitě zvýšit příjmy zvýšením účinnosti jejich prodejních postupů, marketingu a vztahů s veřejností.
Dave je považován za jednoho z předních světových odborníků na přesvědčování v praxi, díky čemuž je velmi žádán v obchodních společnostech a organizacích všech velikostí a po celém světě. Jeho články a tipy se často objevují v periodicích, jako jsou Selling Power Magazine, Sales and Marketing Management, The Wall Street Journal, Investors Business Daily, Inc., Enterpreneur, The Today Show a v řadě dalších médií. Dave je též moderátorem show Aby marketing fungoval (Making Marketing Work), rozhlasového pořadu zaměřeného na marketingové strategie pro rostoucí firmy. Dále je autorem knihy A Fighting Chance (Prince Publishing, 1991), části antologie Ready, Aim, Hire (Persyco, 1992) a audioknihy Making Marketing Work (BA Books, 2004).
Bold Approach, Inc., společnost Davea Lakhaniho, byla nominována do soutěže Rychlá padesátka (Fast 50 companies), vypsané časopisem FastCompany Magazine a v roce 2007 se Dave umístil na druhém místě v americké soutěži o nejlepšího školitele v oblasti prodeje (American Business Award for America's Best Sales Trainer). Před nedávnem pak od vyhlašovatele soutěže obdržel druhou nominaci.
Dave je považován za jednoho z předních odborníků na přesvědčování skupin osob a obvykle dokáže uspět u dvaceti až sedmdesáti procent přítomných. Často je také zván jako řečník na největší světové akce s tematikou profesního rozvoje. Díky skvělému porozumění procesu přesvědčování, prodeje, lidského jednání a motivace je velmi žádaným školitelem v oblasti prodeje a marketingu a odborníkem, kterého si firmy najímají na uzavření náročných obchodů.
V minulých dvaceti letech Dave vlastnil více než deset úspěšných firem a považuje se za "sériového podnikatele" s touhou neustále budovat. Jakožto nadšený student vyznávající myšlenku celoživotního vzdělávání se Dave v minulých letech zabýval snad všemi odborníky na prodej, marketing a uplatňování vlivu. V praxi mistrně využívá techniky neuro-linvistického programování (NLP), které se naučil u Richarda Bandlera, zakladatele NLP, a vystudoval akademii Wizards of Ads, v jejímž pedagogickém sboru též dříve působil.
Dave žije se svou dcerou Austrií ve městě Boise v americkém Idahu. Když zrovna necestuje s klienty ani nepřednáší, rád se věnuje potápění s dýchacím přístrojem, lyžování, bojovým uměním, čtení a skvělému vínu.
Navštivte Davea online na stránkách www.BoldApproach.com.


Přihlášení uživatele