Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


KARLSON FLIES AGAIN

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: Astrid Lindgren
Vydavatel: OUP ED
Jazyk: angličtina
Publikováno: 2009
Formát: brožovaná kniha 192 stran
Cena: 122 Kč ( 111 Kč bez DPH)
Ušetříte 13 Kč (10%)
Běžná cena 135 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Fun-filled stories starring an ordinary boy called called Smidge and the extraordinary Karlson, the flying man who lives on the roof! Smidge is used to Karlson, the funny little man with a propeller on his back, living on the roof. They are firm friends. Now, anytime Karlson pops in, Smidge knows that there's fun and adventure in store. In this collection of stories, they gobble cream buns, do their very best to frighten the new housekeeper and almost become television stars! Features The appeal of 'Horrid Henry' from the best-selling author of Pippi Longstocking. Short chapters, perfect for reading alone and for sharing. Plenty of black-and-white illustration from top children's illustrator Tony Ross. A chance to rediscover a classic children's treasure. Astrid Lindgren has sold over 145 million copies of her books worldwide, and they have been translated into 91 different languages. Suitable for: Boys and girls of 7-9 years. Fans of Astrid Lindgren's Pippi Longstocking, Lotta and Emil books, of the 'Horrid Henry' and 'Judy Moody' series.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0192727745
  • EAN: 9780192727749

Publikace od stejného autora

Děti z Bullerbynu

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

Pipi Dlouhá punčocha

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 66 Kč 22 %

Naše cena: 233 Kč

Ronja, dcera loupežníka

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 57 Kč 22 %

Naše cena: 202 Kč

Bratři Lví srdce

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

Emilovy skopičiny

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 42 Kč 22 %

Naše cena: 147 Kč

Skřítek Nils

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

Madynka zachránkyně

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 229 Kč

Ušetříte: 50 Kč 22 %

Naše cena: 179 Kč

Emilovy další skopičiny

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 42 Kč 22 %

Naše cena: 147 Kč

EINFACH LESEN! PIPPI LANGSTRUMPF

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 181 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 163 Kč

Zlodějíček Bubla

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 159 Kč

Ušetříte: 35 Kč 22 %

Naše cena: 124 Kč

Karkulín je nejlepší

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 48 Kč 22 %

Naše cena: 171 Kč

Já chci taky do školy

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 159 Kč

Ušetříte: 35 Kč 22 %

Naše cena: 124 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Gift Edition

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 295 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 266 Kč

KARLSON ON THE ROOF

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 160 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 144 Kč

THE WORLD´S BEST KARLSON

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 160 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 144 Kč

THE BROTHERS LIONHEART

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 187 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 168 Kč

Deti z Bullerbynu

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 449 Kč

Ušetříte: 180 Kč 40 %

Naše cena: 269 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Small Gift Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Gift Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

CD-Vánoce v Bullerbynu

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Děti z Bullerbynu

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Pipi Dlouhá punčocha

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

Lotta z Rošťácké uličky

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Skřítek Nils (audiokniha)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

Kajsa Nebojsa

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 48 Kč 24 %

Naše cena: 151 Kč

CD-Lotta z Rošťácké uličky (audiokniha)

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 60 Kč 24 %

Naše cena: 189 Kč

CD-Já ještě nechci jít spát & Já chci taky do školy (audiokniha)

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 45 Kč 24 %

Naše cena: 144 Kč

Astrid Lindgrenová: Válečné deníky 1939–1945

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 96 Kč 24 %

Naše cena: 303 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

First Hundred Words Spanish

Autor: Amery, H.

Běžná cena: 181 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 163 Kč

100 First English Words Sticker Book

Autor: Brooks, F.

Běžná cena: 181 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 163 Kč

1000 Princess Stickers

Autor: Bowman, L.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

Frightful First World War (Horrible Histories)

Autor: Deary, T.

Běžná cena: 183 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 165 Kč

The Nursery Alice

Autor: Carroll, L.

Běžná cena: 278 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 250 Kč

1000 Fantastic Stickers

Autor: Watt, F.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

Russian Roulette (Alex Rider Prequel)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

Scorpia (Alex Rider 5)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

100 Things to Know About Space

Autor: Frith, A.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

A Song for Ella Grey

Autor: Almond, D.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

Odd and the Frost Giants

Autor: Gaiman, N.

Běžná cena: 450 Kč

Ušetříte: 112 Kč 25 %

Naše cena: 338 Kč

Computer Coding for Kids

Autor: Vorderman, C.

Běžná cena: 320 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 288 Kč

1001 Christmas Things to Spot Sticker Book

Autor: Frith, A.

Běžná cena: 181 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 163 Kč

Life According to Dani

Autor: Lagercrantz, R.

Běžná cena: 244 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

Peter Rabbit's Bedtime Tales

Autor: Potter, B.

Běžná cena: 244 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

1000 Fairy Stickers

Autor: Watt, F.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

Point Blanc (Alex Rider 2)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

Engineering Activity Book

Autor: Jacoby, J.

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

Scorpia Rising (Alex Rider 9)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

1000 Pirate Stickers

Autor: Bowman, L.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

Making Cards (Usborne Art Ideas)

Autor: Watt, F.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

100 Science Experiments HB

Autor: Knighton, K.

Běžná cena: 392 Kč

Ušetříte: 39 Kč 10 %

Naše cena: 353 Kč

Crocodile Tears (Alex Rider 8)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

Tidy

Autor: Gravett, E.

Běžná cena: 305 Kč

Ušetříte: 31 Kč 10 %

Naše cena: 274 Kč

1000 Horse and Pony Stickers

Autor: Bowman, L.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

Ark Angel (Alex Rider 6)

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 220 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 198 Kč

The Sleeper and the Spindle Deluxe Edition

Autor: Gaiman, N.

Běžná cena: 760 Kč

Ušetříte: 190 Kč 25 %

Naše cena: 570 Kč

Help Your Kids with Study Skills

Autor: Vorderman, C.

Běžná cena: 415 Kč

Ušetříte: 41 Kč 10 %

Naše cena: 374 Kč

Oi Dog!

Autor: Gray, K.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

Guess How Much I Love You

Autor: Mcbratney, S.

Běžná cena: 357 Kč

Ušetříte: 36 Kč 10 %

Naše cena: 321 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele