Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


KARLSON FLIES AGAIN

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: Astrid Lindgren
Vydavatel: OUP ED
Jazyk: angličtina
Publikováno: 2009
Formát: brožovaná kniha 192 stran
Cena: 131 Kč ( 119 Kč bez DPH)
Ušetříte 15 Kč (10%)
Běžná cena 146 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Fun-filled stories starring an ordinary boy called called Smidge and the extraordinary Karlson, the flying man who lives on the roof! Smidge is used to Karlson, the funny little man with a propeller on his back, living on the roof. They are firm friends. Now, anytime Karlson pops in, Smidge knows that there's fun and adventure in store. In this collection of stories, they gobble cream buns, do their very best to frighten the new housekeeper and almost become television stars! Features The appeal of 'Horrid Henry' from the best-selling author of Pippi Longstocking. Short chapters, perfect for reading alone and for sharing. Plenty of black-and-white illustration from top children's illustrator Tony Ross. A chance to rediscover a classic children's treasure. Astrid Lindgren has sold over 145 million copies of her books worldwide, and they have been translated into 91 different languages. Suitable for: Boys and girls of 7-9 years. Fans of Astrid Lindgren's Pippi Longstocking, Lotta and Emil books, of the 'Horrid Henry' and 'Judy Moody' series.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0192727745
  • EAN: 9780192727749

Publikace od stejného autora

Děti z Bullerbynu

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

Pipi Dlouhá punčocha

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 66 Kč 22 %

Naše cena: 233 Kč

Bratři Lví srdce

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

CD - Pipi Dlouhá punčocha

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 48 Kč 24 %

Naše cena: 151 Kč

Skřítek Nils

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

Zlodějíček Bubla

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 159 Kč

Ušetříte: 35 Kč 22 %

Naše cena: 124 Kč

Já chci taky do školy

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 159 Kč

Ušetříte: 35 Kč 22 %

Naše cena: 124 Kč

Ronja, dcera loupežníka

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 57 Kč 22 %

Naše cena: 202 Kč

EINFACH LESEN! PIPPI LANGSTRUMPF

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 181 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 163 Kč

Karkulín je nejlepší

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 48 Kč 22 %

Naše cena: 171 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Gift Edition

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

KARLSON ON THE ROOF

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 146 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 131 Kč

THE WORLD´S BEST KARLSON

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 146 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 131 Kč

Emilovy další skopičiny

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 42 Kč 22 %

Naše cena: 147 Kč

Madynka zachránkyně

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 229 Kč

Ušetříte: 50 Kč 22 %

Naše cena: 179 Kč

Emilovy skopičiny

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 42 Kč 22 %

Naše cena: 147 Kč

THE BROTHERS LIONHEART

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 17 Kč 10 %

Naše cena: 154 Kč

Deti z Bullerbynu

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 449 Kč

Ušetříte: 180 Kč 40 %

Naše cena: 269 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Small Gift Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

PIPPI LONGSTOCKING Gift Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 366 Kč

Ušetříte: 37 Kč 10 %

Naše cena: 329 Kč

CD-Vánoce v Bullerbynu

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Děti z Bullerbynu

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Pipi Dlouhá punčocha

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

Lotta z Rošťácké uličky

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

CD-Skřítek Nils (audiokniha)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 44 Kč 22 %

Naše cena: 155 Kč

Kajsa Nebojsa

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 48 Kč 24 %

Naše cena: 151 Kč

CD-Lotta z Rošťácké uličky (audiokniha)

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 60 Kč 24 %

Naše cena: 189 Kč

CD-Já ještě nechci jít spát & Já chci taky do školy (audiokniha)

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 189 Kč

Ušetříte: 45 Kč 24 %

Naše cena: 144 Kč

CD-Bratři Lví srdce (audiokniha pro děti)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 55 Kč 22 %

Naše cena: 194 Kč

Astrid Lindgrenová: Válečné deníky 1939–1945

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 96 Kč 24 %

Naše cena: 303 Kč

Karkulín je nejlepší

Autor: Astrid Lindgren

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 60 Kč 24 %

Naše cena: 189 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Alice's Adventures: The Complete Visual Guide

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 468 Kč

Ušetříte: 47 Kč 10 %

Naše cena: 421 Kč

The Land of Magic Medicines: A Faraway Tree Adventure

Autor: Blyton, E.

Běžná cena: 161 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 145 Kč

First Lift-the-Flap Questions and Answers How Do Flowers Grow?

Autor: Daynes, K.

Běžná cena: 274 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 247 Kč

Joe All Alone

Autor: Nadin, J.

Běžná cena: 221 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 199 Kč

Minecraft Redstone Handbook - Updated Edition

Autor: Farwell, N.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

Mortal Engines (Predator Cities 1)

Autor: Reeve, P.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

The Bubble Boy

Autor: Foster, S.

Běžná cena: 162 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 146 Kč

My First Book About Nature

Autor: Brooks, F.

Běžná cena: 164 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 148 Kč

Peppa Pig: Peppa’s Party

Běžná cena: 146 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 131 Kč

Make a Million with Ant and Bee

Autor: Banner, A.

Běžná cena: 134 Kč

Ušetříte: 13 Kč 10 %

Naše cena: 121 Kč

Emil's Clever Pig

Autor: Lindgren, A.

Běžná cena: 122 Kč

Ušetříte: 27 Kč 22 %

Naše cena: 95 Kč

Wild Song

Autor: Mackay, J.

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 169 Kč

Darkling Plain (Predator Cities 4)

Autor: Reeve, P.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

Human Body Sticker Book

Autor: Frith, A.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

Get Ready for School First Letters Sticker Book

Autor: Aizen, M.

Běžná cena: 164 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 148 Kč

Red Leaves

Autor: Sita Brahmachari

Běžná cena: 164 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 148 Kč

Mortal Instruments 4: City of Fallen Angels

Autor: Clare, C.

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Moomin's Touch and Feel Playbook

Autor: Jansson, T.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

The Land of Birthdays: A Faraway Tree Adventure (Blyton Colour Reads)

Autor: Blyton, E.

Běžná cena: 161 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 145 Kč

The Dinosaur That Pooped Daddy!

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 122 Kč

Ušetříte: 12 Kč 10 %

Naše cena: 110 Kč

Noggin the King (Noggin the Nog)

Autor: Postgate, O.

Běžná cena: 161 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 145 Kč

Winnie-the-Pooh: Winnie-the-Pooh and the Wrong Bees

Autor: Milne, A. A.

Běžná cena: 161 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 145 Kč

The Astounding Broccoli Boy

Autor: Boyce, F. C.

Běžná cena: 258 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 232 Kč

Lego Star Wars: 500 Reusable Stickers

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 169 Kč

Tom Gates Super Good Skills Almost (Tom Gates 10)

Autor: Pichon, L.

Běžná cena: 360 Kč

Ušetříte: 141 Kč 39 %

Naše cena: 219 Kč

Lift-the-Flap Opposites

Autor: Luthringer, M.

Běžná cena: 274 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 247 Kč

On the Moon (Usborne Picture Books)

Autor: Milbourne, A.

Běžná cena: 137 Kč

Ušetříte: 14 Kč 10 %

Naše cena: 123 Kč

Where's Wally? The Colouring Book

Autor: Handford, M.

Běžná cena: 270 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 243 Kč

Because You'll Never Meet Me

Autor: Thomas, L.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 67 Kč 25 %

Naše cena: 201 Kč

My First Gruffalo: Hello Gruffalo! Buggy Book

Autor: Donaldson, J.

Běžná cena: 120 Kč

Ušetříte: 12 Kč 10 %

Naše cena: 108 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele