Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Nobody Saw No One

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: S. Tasane
Vydavatel: Walker Books Ltd
Publikováno: 2015
Formát: paperback 320 stran
Cena: 217 Kč ( 197 Kč bez DPH)
Ušetříte 24 Kč (10%)
Běžná cena 241 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Oliver Twist revisited for fans of Benjamin Zephaniah, Kevin Brooks and Melvyn Burgess: "A pacey thriller with an underlying social commentary." -The Bookbag, 5* review Contemporary London - a gang of shoplifters up Seven Sisters Rd, snatching smartphones and stealing identities. Angel-faced Alfi Spar has fled the Tenderness Residential Unit and finds himself on the streets, until his old mate from the home, Citizen Digit, offers him a roof. But their past at Tenderness House is not ready to release them; the boys saw something nobody should see, and the badness is coming after them.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781406350760

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Left and Right with Ant and Bee

Autor: Banner, A.

Běžná cena: 134 Kč

Ušetříte: 13 Kč 10 %

Naše cena: 121 Kč

The Great Moon Confusion

Autor: Byrne, R.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 38 Kč 22 %

Naše cena: 133 Kč

Little Miss Brainy (Little Miss Classic Library)

Autor: Hargreaves, R.

Běžná cena: 80 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 72 Kč

My Head Teacher is a Vampire Rat

Autor: Butchart, P.

Běžná cena: 85 Kč

Ušetříte: 9 Kč 11 %

Naše cena: 76 Kč

Sticker Dolly Dressing Fashion Designer New York Collection

Autor: Watt, F.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

Mr. William Shakespeare's Plays

Autor: Williams, M.

Běžná cena: 241 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 217 Kč

The Lonely Planet Kids Amazing World Atlas: Bringing the World to Life

Běžná cena: 500 Kč

Ušetříte: 50 Kč 10 %

Naše cena: 450 Kč

Peter Pan and Wendy

Autor: Barrie, J. M.

Běžná cena: 135 Kč

Ušetříte: 20 Kč 15 %

Naše cena: 115 Kč

Secret Garden (Oxford Children's Classics)

Autor: Burnett, F. H.

Běžná cena: 122 Kč

Ušetříte: 27 Kč 22 %

Naše cena: 95 Kč

My First Book About How Things Grow

Autor: Brooks, F.

Běžná cena: 164 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 148 Kč

City Trails - New York (Lonely Planet Kids)

Běžná cena: 300 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 270 Kč

Winnie-the-Pooh: What's the Time, Winnie-the-Pooh?

Autor: Milne, A. A.

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

Junior Illustrated Grammar and Punctuation

Autor: Bingham, J.

Běžná cena: 274 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 247 Kč

If I Was Your Girl

Autor: Russo, M.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

First Hundred Words in French

Autor: Amery, H.

Běžná cena: 164 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 148 Kč

Pippi Goes Aroad

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 146 Kč

Ušetříte: 32 Kč 22 %

Naše cena: 114 Kč

Lift-The-Flap First Questions and Answers Where Do Babies Come from?

Autor: Daynes, K.

Běžná cena: 274 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 247 Kč

Hero on a Bicycle

Autor: Hughes, S.

Běžná cena: 211 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 190 Kč

The Dance in the Dark (Scarlet and Ivy, Book 3)

Autor: Cleverly, S.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 22 Kč 15 %

Naše cena: 127 Kč

The Story of the Olympics

Autor: Brassey, R.

Běžná cena: 160 Kč

Ušetříte: 16 Kč 10 %

Naše cena: 144 Kč

Adventures Around the Globe: Packed Full of Maps, Activities and Over 250 Stickers

Běžná cena: 335 Kč

Ušetříte: 33 Kč 10 %

Naše cena: 302 Kč

Little Miss Princess (Little Miss Classic Library)

Autor: Hargreaves, R.

Běžná cena: 80 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 72 Kč

The Kate DiCamillo Newbery Medal Collection, 3 Vols.

Autor: Dicamillo, K.

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

The Lost Twin (Scarlet and Ivy, Book 1)

Autor: Cleverly, S.

Běžná cena: 149 Kč

Ušetříte: 22 Kč 15 %

Naše cena: 127 Kč

Little Miss Sunshine (Little Miss Classic Library)

Autor: Hargreaves, R.

Běžná cena: 80 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 72 Kč

Let's Explore... Jungle (Lonely Planet Kids)

Běžná cena: 200 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 180 Kč

This Book Just Ate My Dog

Autor: Byrne, R.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 38 Kč 22 %

Naše cena: 133 Kč

Little Miss Bad (Little Miss Classic Library)

Autor: Hargreaves, R.

Běžná cena: 80 Kč

Ušetříte: 8 Kč 10 %

Naše cena: 72 Kč

Railway Children (Oxford Children's Classics)

Autor: Nesbit, E.

Běžná cena: 146 Kč

Ušetříte: 32 Kč 22 %

Naše cena: 114 Kč

Lotta Makes a Mess

Autor: Lindgren, A.

Běžná cena: 122 Kč

Ušetříte: 27 Kč 22 %

Naše cena: 95 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele