Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Nobody Saw No One

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: S. Tasane
Vydavatel: Walker Books Ltd
Publikováno: 2015
Formát: paperback 320 stran
Cena: 217 Kč ( 197 Kč bez DPH)
Ušetříte 24 Kč (10%)
Běžná cena 241 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Oliver Twist revisited for fans of Benjamin Zephaniah, Kevin Brooks and Melvyn Burgess: "A pacey thriller with an underlying social commentary." -The Bookbag, 5* review Contemporary London - a gang of shoplifters up Seven Sisters Rd, snatching smartphones and stealing identities. Angel-faced Alfi Spar has fled the Tenderness Residential Unit and finds himself on the streets, until his old mate from the home, Citizen Digit, offers him a roof. But their past at Tenderness House is not ready to release them; the boys saw something nobody should see, and the badness is coming after them.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781406350760

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

FIRST NURSERY RHYMES COLOURING BOOK WITH STICKERS

Autor: Brooks, F.

Běžná cena: 120 Kč

Ušetříte: 12 Kč 10 %

Naše cena: 108 Kč

STAGE 5 MORE STORYBOOKS CLASS PACK C (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 563 Kč

Ušetříte: 456 Kč 10 %

Naše cena: 4 107 Kč

USBORNE FAIRYTALE TREASURY

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 640 Kč

Ušetříte: 64 Kč 10 %

Naše cena: 576 Kč

STAGE 3 FLOPPY´S PHONICS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 774 Kč

Ušetříte: 77 Kč 10 %

Naše cena: 697 Kč

STAGE 2 FLOPPY´S PHONICS CLASS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 010 Kč

Ušetříte: 401 Kč 10 %

Naše cena: 3 609 Kč

STAGE 3 FLOPPY´S PHONICS CLASS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 010 Kč

Ušetříte: 401 Kč 10 %

Naše cena: 3 609 Kč

USBORNE CHRISTMAS BAKING FOR CHILDREN

Autor: Patchett, F.

Běžná cena: 301 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 271 Kč

STAGE 5 MORE STORYBOOKS CLASS PACK A (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 858 Kč

Ušetříte: 486 Kč 10 %

Naše cena: 4 372 Kč

CHARLIE BONE AND THE WILDERNESS WOLF (CHILDREN OF THE RED KING)

Autor: Nimmo, J.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

I WONDER WHY: MOUNTAINS HAVE SNOW ON TOP

Autor: Gaff, J.

Běžná cena: 187 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 168 Kč

Kráska a zvíře Beauty and the Beast-Dvojjazyčná pohádka pro děti - Dvojjazyčná pohádka pro děti

Autor: Michaela Morgan

Běžná cena: 29 Kč

Ušetříte: 6 Kč 21 %

Naše cena: 23 Kč

STAGE 8 STORYBOOKS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 273 Kč

Ušetříte: 127 Kč 10 %

Naše cena: 1 146 Kč

STAGE 6 STORYBOOKS CLASS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 5 963 Kč

Ušetříte: 596 Kč 10 %

Naše cena: 5 367 Kč

SOUND-BUTTON BUGGY BUDDIES: KATIE THE KITTEN

Autor: Scheffer, A.

Běžná cena: 99 Kč

Ušetříte: 10 Kč 10 %

Naše cena: 89 Kč

MAGICAL STORIES FOR LITTLE CHILDREN

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 439 Kč

Ušetříte: 44 Kč 10 %

Naše cena: 395 Kč

CHARLIE BONE AND THE CASTLE OF MIRRORS (CHILDREN OF THE RED KING)

Autor: Nimmo, J.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

STAGE 7 STORYBOOKS: THE BROKEN ROOF (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 205 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 184 Kč

STAGE 5 WORKBOOKS PACK A (Oxford Reading Tree)

Autor: Ackland, J.

Běžná cena: 518 Kč

Ušetříte: 52 Kč 10 %

Naše cena: 466 Kč

STAGE 9 MORE STORYBOOKS CLASS PACK A (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 6 868 Kč

Ušetříte: 687 Kč 10 %

Naše cena: 6 181 Kč

STAGE 6 MORE STORYBOOKS PACK A (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 998 Kč

Ušetříte: 100 Kč 10 %

Naše cena: 898 Kč

I WONDER WHY: PIRATES WORE EARRINGS: AND OTHER QUESTIONS ABOUT PIRATES

Běžná cena: 187 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 168 Kč

STAGE 9 MORE STORYBOOKS PACK A (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 273 Kč

Ušetříte: 127 Kč 10 %

Naše cena: 1 146 Kč

STAGE 5 MORE STORYBOOKS PACK C (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 849 Kč

Ušetříte: 85 Kč 10 %

Naše cena: 764 Kč

CHRISTMAS STENCIL CARDS

Autor: Watt, F.

Běžná cena: 176 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 158 Kč

STAGE 9 STORYBOOKS CLASS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 6 868 Kč

Ušetříte: 687 Kč 10 %

Naše cena: 6 181 Kč

STAGE 3 WORKBOOKS CLASS PACK B (Oxford Reading Tree)

Autor: Ackland, J.

Běžná cena: 2 144 Kč

Ušetříte: 214 Kč 10 %

Naše cena: 1 930 Kč

STAGE 3 WORKBOOKS PACK B (Oxford Reading Tree)

Autor: Ackland, J.

Běžná cena: 518 Kč

Ušetříte: 52 Kč 10 %

Naše cena: 466 Kč

Rampelník Rumplestiltskin-Dvojjazyčná pohádka pro děti - Dvojjazyčná pohádka pro děti

Autor: Joanna Nadin

Běžná cena: 29 Kč

Ušetříte: 6 Kč 21 %

Naše cena: 23 Kč

CHARLIE BONE AND THE HIDDEN KING (CHILDREN OF THE RED KING)

Autor: Nimmo, J.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

STAGE 1+ FLOPPY´S PHONICS CLASS PACK (Oxford Reading Tree)

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 3 425 Kč

Ušetříte: 343 Kč 10 %

Naše cena: 3 082 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele