Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Planeta hádanek - dobrodružná matematika

Autor:

(4x)

Počet recenzí: 1

Napsat recenzi

Vydavatel:
Jazyk: čeština
Publikováno: 20.07.2012
Formát: 1x kniha 48 stran

Anotace

Tato knížka přenese malého čtenáře na Planetu hádanek. Čeká ho nelehký úkol – záchrana vesmírné základny Alfa před nepřátelskými roboty. Podaří se mu pomocí matematických znalostí a bystré mysli nad roboty zvítězit? Jestli někdy zaváhá, nevadí, je tu ještě robotek Alfík, která mu rád přispěchá na pomoc.
Knížky z edice Dobrodružná matematika jsou specifické svou formou – nečtou se chronologicky po stránkách za sebou, ale čtenář listuje a posupuje podle toho, jak řeší jednotlivé úkoly. Se správnou odpovědí se posune dál v ději příběhu, vinou špatné odpovědi zabloudí, ale je nasměrován k opětovnému řešení úlohy.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 978-80-255-0611-0
  • EAN: 9788025506110

Hodnocení


  • 5 / 5

    Tohle jsou jedny z nejlepších a nejpoutavějších matematických knížek pro děti. Nechybí napětí, nejrůznější matematické hádanky, zvládnou s pomocí děti už od 1. třídy. Máme již několikátou a objednávat budeme určitě další, jak vyjdou.

    Tohle jsou jedny z nejlepších a nejpoutavějších matematických knížek pro děti. Nechybí napětí, nejrůznější matematické hádanky, zvládnou s pomocí děti už od 1. třídy. Super.

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamuFalešný sňatek
Oheň a hněv

Přihlášení uživatele