Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


The Nest

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: C. Sweeney
Vydavatel: Harper Collins UK
Publikováno: 2016
Formát: hardback 416 stran
Cena: 259 Kč ( 235 Kč bez DPH)
Ušetříte 46 Kč (15%)
Běžná cena 305 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

A sharp, funny and deftly observed debut about a wonderfully dysfunctional New York family, The Plumbs, and the three grown-up siblings fighting to save the family money pot – the ‘nest’ – as their oldest brother threatens to lose it all. Perfect for fans of The Middlesteins and The Vacationers. When Leo Plumb drives off drunk from a party in a sports car with a nineteen-year-old waitress in tow, to the moral and legal fallout must be added the horrible inconvenience to his brother and sisters. Leo’s rehab costs have severely depleted ‘the nest’ – the family’s joint trust fund that would have cut them loose from their myriad financial issues. For Melody, a suburban wife and mother, it was to cover both an unwieldy mortgage and her daughters’ college tuition. Antiques dealer Jack has secretly borrowed against the beach cottage he shares with his husband. And Beatrice, a once-promising short story writer, can’t seem to finish her overdue novel. Brought together as never before, the Plumb siblings must grapple with old resentments, present-day truths, and the significant emotional and financial toll of the accident, as well as finally acknowledging the choices they have made in their own lives. Ferociously astute, warm and funny, The Nest is a brilliant debut chronicling the hilarity and savagery of family life.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780008133726

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Vampire Academy: Spirit Bound

Autor: Mead, R.

Běžná cena: 190 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 171 Kč

The Science Of Discworld II: The Globe

Autor: Pratchett, T.

Běžná cena: 241 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 217 Kč

Big Magic - Creative Living Beyond Fear

Autor: Elizabeth Gilbert

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

The Great Fire of London (Little Black Classics)

Autor: Pepys, S.

Běžná cena: 29 Kč

Ušetříte: 3 Kč 10 %

Naše cena: 26 Kč

On Murder Considered as One of the Fine Arts (Little Black Classics)

Autor: Quincey, T. De

Běžná cena: 29 Kč

Ušetříte: 3 Kč 10 %

Naše cena: 26 Kč

Bridget Jones - Mad about Boy

Autor: Helen Fielding

Běžná cena: 237 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 213 Kč

Waverley (Oxford World´s Classics New Edition)

Autor: Scott, W.

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 47 Kč 22 %

Naše cena: 168 Kč

Missoula: Rape and the Justice System in a College Town

Běžná cena: 675 Kč

Ušetříte: 67 Kč 10 %

Naše cena: 608 Kč

The Sunrise

Autor: Hislop, V.

Běžná cena: 185 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 166 Kč

Dark Half

Autor: Stephen King

Běžná cena: 170 Kč

Ušetříte: 32 Kč 19 %

Naše cena: 138 Kč

Child 44 (film tie)

Autor: Smith, T. R.

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

Brotherband: The Outcasts: Book One

Autor: Flanagan, J.

Běžná cena: 234 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 211 Kč

Pet Sematary

Autor: Stephen King

Běžná cena: 170 Kč

Ušetříte: -54 Kč -32 %

Naše cena: 224 Kč

Doctor Who: The English Way of Death (Fourth Doctor)

Autor: Roberts, G.

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

Rage of Angels

Autor: Sheldon, S.

Běžná cena: 165 Kč

Ušetříte: 25 Kč 15 %

Naše cena: 140 Kč

Doctor Who: Amorality Tale (Third Doctor)

Autor: Bishop, D.

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

Summer Lightning (Blandings Castle)

Autor: Pelham Grenville Wodehouse

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 169 Kč

The Merde Factor

Autor: Clarke, S.

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

After We Fell (After 3)

Autor: Todd, A.

Běžná cena: 240 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 216 Kč

Divergent (BOOKS 1-4 plus World of Divergent)

Autor: Veronica Roth

Běžná cena: 870 Kč

Ušetříte: 139 Kč 16 %

Naše cena: 731 Kč

Doctor Who: Engines of War

Autor: Mann, G.

Běžná cena: 348 Kč

Ušetříte: 35 Kč 10 %

Naše cena: 313 Kč

Hyperbole and a Half

Autor: Brosh, A.

Běžná cena: 295 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 266 Kč

Girl Online

Autor: Zoe Sugg

Běžná cena: 215 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 194 Kč

Armageddon Outta Here - The World of Skulduggery Pleasant

Autor: Landy, D.

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 28 Kč 15 %

Naše cena: 160 Kč

The Ice Dragon

Autor: George R. R. Martin

Běžná cena: 305 Kč

Ušetříte: 49 Kč 16 %

Naše cena: 256 Kč

The Saga of Gunnlaug Serpent-tongue (Little Black Classics)

Běžná cena: 29 Kč

Ušetříte: 3 Kč 10 %

Naše cena: 26 Kč

Etta and Otto and Russell and James

Autor: Hooper, E.

Běžná cena: 390 Kč

Ušetříte: 39 Kč 10 %

Naše cena: 351 Kč

Outlander 6: A Breath Of Snow And Ashes

Autor: Gabaldon, D.

Běžná cena: 240 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 216 Kč

House of Cards (TV)

Autor: Michael Dobbs

Běžná cena: 211 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 190 Kč

Torchwood: Into the Silence

Autor: Sarah Pinborough

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele