Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


The Nest

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: C. Sweeney
Vydavatel: Harper Collins UK
Publikováno: 2016
Formát: hardback 416 stran
Cena: 235 Kč ( 214 Kč bez DPH)
Ušetříte 42 Kč (15%)
Běžná cena 277 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

A sharp, funny and deftly observed debut about a wonderfully dysfunctional New York family, The Plumbs, and the three grown-up siblings fighting to save the family money pot – the ‘nest’ – as their oldest brother threatens to lose it all. Perfect for fans of The Middlesteins and The Vacationers. When Leo Plumb drives off drunk from a party in a sports car with a nineteen-year-old waitress in tow, to the moral and legal fallout must be added the horrible inconvenience to his brother and sisters. Leo’s rehab costs have severely depleted ‘the nest’ – the family’s joint trust fund that would have cut them loose from their myriad financial issues. For Melody, a suburban wife and mother, it was to cover both an unwieldy mortgage and her daughters’ college tuition. Antiques dealer Jack has secretly borrowed against the beach cottage he shares with his husband. And Beatrice, a once-promising short story writer, can’t seem to finish her overdue novel. Brought together as never before, the Plumb siblings must grapple with old resentments, present-day truths, and the significant emotional and financial toll of the accident, as well as finally acknowledging the choices they have made in their own lives. Ferociously astute, warm and funny, The Nest is a brilliant debut chronicling the hilarity and savagery of family life.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9780008133726

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Shoemaker's Wife

Autor: Adriana Trigiani

Běžná cena: 185 Kč

Ušetříte: 35 Kč 19 %

Naše cena: 150 Kč

Happy Birthday, Maisy

Autor: Cousins, L.

Běžná cena: 295 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 266 Kč

The Drawing of the Three (Dark Tower #2)

Autor: Stephen King

Běžná cena: 193 Kč

Ušetříte: 37 Kč 19 %

Naše cena: 156 Kč

The Broken Bubble

Autor: Dick, P. K.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

Middlesex

Autor: Eugenides, J.

Běžná cena: 213 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 192 Kč

The Bone Clocks

Autor: Mitchell, D.

Běžná cena: 536 Kč

Ušetříte: 54 Kč 10 %

Naše cena: 482 Kč

Maisy Learns to Swim

Autor: Cousins, L.

Běžná cena: 295 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 266 Kč

Grand Budapest Hotel

Autor: Wes Anderson

Běžná cena: 348 Kč

Ušetříte: 70 Kč 20 %

Naše cena: 278 Kč

Longest Ride

Autor: Nicholas Sparks

Běžná cena: 295 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 266 Kč

Where Is Maisy?

Autor: Cousins, L.

Běžná cena: 145 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 130 Kč

Bones of the Lost: (Temperance Brennan 16)

Autor: Reichs, K.

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

The Power of Five 4: Necropolis

Autor: Horowitz, A.

Běžná cena: 245 Kč

Ušetříte: 25 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

I Am Pilgrim

Autor: Hayes, T.

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

The People Look Like Flowers At Last

Autor: Bukowski, Ch.

Běžná cena: 211 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 190 Kč

Mr. Bliss

Autor: Tolkien, J. R. R.

Běžná cena: 277 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 249 Kč

A Buyers Market

Autor: Powell, A.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

The Spring of Kasper Meier

Autor: Fergusson, B

Běžná cena: 555 Kč

Ušetříte: 55 Kč 10 %

Naše cena: 500 Kč

The Adventures of Tom Bombadil

Autor: Tolkien, J. R. R.

Běžná cena: 235 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 212 Kč

Grey Mountain

Autor: John Grisham

Běžná cena: 382 Kč

Ušetříte: 38 Kč 10 %

Naše cena: 344 Kč

The Time Traveller's Guide to Medieval England: A Handbook for Visitors to the Fourteenth Century

Autor: Mortimer, I.

Běžná cena: 268 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 241 Kč

Dracula

Autor: Stoker, B.

Běžná cena: 211 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 190 Kč

How to Build a Girl

Autor: Moran, C.

Běžná cena: 348 Kč

Ušetříte: 35 Kč 10 %

Naše cena: 313 Kč

Spilt Milk

Autor: Hodgkinson, A.

Běžná cena: 247 Kč

Ušetříte: 25 Kč 10 %

Naše cena: 222 Kč

Horns (Film Tie In)

Autor: Joe Hill

Běžná cena: 190 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 171 Kč

Emperor: The Blood of Gods (Emperor Series, Book 5)

Autor: Iggulden, C.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

The Devil All the Time

Autor: Ray Pollock, D.

Běžná cena: 241 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 217 Kč

We are All Completely Beside Ourselves

Autor: Karen Joy Fowler

Běžná cena: 214 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 193 Kč

A Handful of Dust

Autor: Waugh, E.

Běžná cena: 274 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 247 Kč

The Children Act - Akce HB

Autor: Mcewan, I.

Běžná cena: 320 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 288 Kč

About a Boy (film tie-in)

Autor: Nick Hornby

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 42 Kč 19 %

Naše cena: 177 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele