Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


THE POWER OF SIX (LORIEN LEGACIES)

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Výprodej
Autor: P. Lore
Vydavatel: Penguin Group UK
Publikováno: 2012
Formát: paperback paperback 400 stran
Cena: 162 Kč ( 147 Kč bez DPH)
Ušetříte 57 Kč (26%)
Běžná cena 219 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks) - expedujeme do 1 pracovního dne (další kusy u dodavatele)

Informace o dostupnosti

Zboží je skladem (1ks) a lze ho:

  • do 1 pracovního dne zaslat na prodejnu Praha 4 - Háje
  • ještě dnes expedovat na Vaši adresu
Další kusy expedujeme v případě objednávky do 28 pracovních dnů.

Poslední aktualizace: 22.2.2017 05:11

Anotace

They caught Number One in Malaysia. Number Two in England. And Number Three in Kenya. They tried to catch Number Four in Ohio . . . and failed. I am Number Seven. And I'm ready to fight. I've seen him on the news. Followed the stories about what happened to John Smith. To the world he's a mystery, but to me . . . he's one of us. Nine of us came here, but sometimes I wonder if time has changed us, if we all still believe in our mission. There are six of us left. We're hiding, blending in, avoiding contact with one another, but our Legacies are developing, and soon we'll be ready to fight. Is John Number Four - and is his appearance the sign I've been waiting for? And what about Number Five and Six? Could one of them be the raven-haired girl with the stormy eyes from my dreams? The girl with powers that are beyond anything I could ever imagine? The girl who might be strong enough to bring the six of us together? Praise for Pittacus Lore: Perfect for fans of The Hunger Games - The Power of Six is the second book in Pittacus Lore's Lorien Legacies series. The first book I Am Number Four is now a major Disney motion picture. Pittacus Lore is Lorien's ruling elder. He has been on Earth for the last twelve years preparing for the war that will decide Earth's fate. His whereabouts are unknown.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0141047852
  • EAN: 9780141047850

Publikace od stejného autora

Am Number Four (Lorien Legacies Book 1)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 219 Kč

Ušetříte: 22 Kč 10 %

Naše cena: 197 Kč

Rise of Nine (Lorien Legacies Book 3)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 63 Kč 33 %

Naše cena: 129 Kč

The Revenge of Seven (Lorien Legacies Book 5)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

A Gift from Bob: How a Street Cat Helped One Man Learn the Meaning of Christmas

Autor: James Bowen

Běžná cena: 289 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 260 Kč

Fish Bowl

Autor: Bradley Somer

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

A Strangeness in My Mind

Autor: Orhan Pamuk

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

High-Rise (Film Tie-In)

Autor: J. G. Ballard

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

The Boy at the Top of the Mountain

Autor: John Boyne

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

The Trouble with Goats and Sheep

Autor: Joanna Cannon

Běžná cena: 419 Kč

Ušetříte: 42 Kč 10 %

Naše cena: 377 Kč

The Little Prince [Le Petit Prince]

Autor: Antoine De Saint-Exupéry

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

Letters to Véra (Penguin Modern Classics)

Autor: Nabokov, V.

Běžná cena: 411 Kč

Ušetříte: 41 Kč 10 %

Naše cena: 370 Kč

The Light Between Oceans (Film Tie)

Autor: M. L. Stedman

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Carol (Film Tie In)

Autor: Patricia Highsmith

Běžná cena: 319 Kč

Ušetříte: 32 Kč 10 %

Naše cena: 287 Kč

Room (film)

Autor: Emma Donoghue

Běžná cena: 239 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 215 Kč

Lost & Found

Autor: Brooke Davis

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Hitman Anders and the Meaning of it All

Autor: Jonas Jonasson

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

A Man Called Ove

Autor: Fredrik Backman

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Satin Island

Autor: Tom Mccarthy

Běžná cena: 195 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 176 Kč

At the Water’s Edge

Autor: Sara Gruen

Běžná cena: 279 Kč

Ušetříte: 28 Kč 10 %

Naše cena: 251 Kč

Three In a Bed

Autor: Andrew Croker

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 50 Kč 10 %

Naše cena: 449 Kč

J: A Novel

Autor: Howard Jacobson

Běžná cena: 269 Kč

Ušetříte: 27 Kč 10 %

Naše cena: 242 Kč

This is London: Life and Death in the World City

Autor: Ben Judah

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 50 Kč 10 %

Naše cena: 449 Kč

1Q84: Book 3

Autor: Haruki Murakami

Běžná cena: 230 Kč

Ušetříte: 23 Kč 10 %

Naše cena: 207 Kč

Speaking of Siva (Penguin Little Black Classics)

Běžná cena: 22 Kč

Ušetříte: 2 Kč 9 %

Naše cena: 20 Kč

A Spool of Blue Thread

Autor: Anne Tyler

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

The Meursault Investigation

Autor: Kamel Daoud

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

The Ice Princess (Patrick Hedstrom and Erica Falck, Book 1)

Autor: Lackberg, C.

Běžná cena: 171 Kč

Ušetříte: 26 Kč 15 %

Naše cena: 145 Kč

The Crossing: My journey to the shattered heart of Syria

Autor: Yazbek, S.

Běžná cena: 241 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 217 Kč

Th Book of Strange New Things

Autor: Michael Faber

Běžná cena: 202 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 182 Kč

The Dust That Falls from Dreams

Autor: Louis De Bernieres

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Strictly Between Us

Autor: Jane Fallon

Běžná cena: 339 Kč

Ušetříte: 34 Kč 10 %

Naše cena: 305 Kč

The Gap of Time: The Winter's Tale Retold

Autor: Jeanette Winterson

Běžná cena: 359 Kč

Ušetříte: 36 Kč 10 %

Naše cena: 323 Kč

1913: The Year before the Storm

Autor: Illies, F.

Běžná cena: 259 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 233 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele