Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


THE POWER OF SIX (LORIEN LEGACIES)

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Výprodej
Autor: P. Lore
Vydavatel: Penguin Group UK
Publikováno: 2012
Formát: paperback paperback 400 stran
Cena: 162 Kč ( 147 Kč bez DPH)
Ušetříte 108 Kč (40%)
Běžná cena 270 Kč
Dostupnost: Skladem (1ks) - expedujeme do 1 pracovního dne (další kusy u dodavatele)

Informace o dostupnosti

Zboží je skladem (1ks) a lze ho:

  • do 1 pracovního dne zaslat na prodejnu Praha 4 - Háje
  • ještě dnes expedovat na Vaši adresu
Další kusy expedujeme v případě objednávky do 3 pracovních dnů.

Poslední aktualizace: 9.12.2016 20:22

Anotace

They caught Number One in Malaysia. Number Two in England. And Number Three in Kenya. They tried to catch Number Four in Ohio . . . and failed. I am Number Seven. And I'm ready to fight. I've seen him on the news. Followed the stories about what happened to John Smith. To the world he's a mystery, but to me . . . he's one of us. Nine of us came here, but sometimes I wonder if time has changed us, if we all still believe in our mission. There are six of us left. We're hiding, blending in, avoiding contact with one another, but our Legacies are developing, and soon we'll be ready to fight. Is John Number Four - and is his appearance the sign I've been waiting for? And what about Number Five and Six? Could one of them be the raven-haired girl with the stormy eyes from my dreams? The girl with powers that are beyond anything I could ever imagine? The girl who might be strong enough to bring the six of us together? Praise for Pittacus Lore: Perfect for fans of The Hunger Games - The Power of Six is the second book in Pittacus Lore's Lorien Legacies series. The first book I Am Number Four is now a major Disney motion picture. Pittacus Lore is Lorien's ruling elder. He has been on Earth for the last twelve years preparing for the war that will decide Earth's fate. His whereabouts are unknown.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • ISBN: 0141047852
  • EAN: 9780141047850

Publikace od stejného autora

Am Number Four (Lorien Legacies Book 1)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 241 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 217 Kč

Rise of Nine (Lorien Legacies Book 3)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 211 Kč

Ušetříte: 82 Kč 39 %

Naše cena: 129 Kč

The Revenge of Seven (Lorien Legacies Book 5)

Autor: Lore, P.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

CONTACT HARVEST

Autor: Staten, J.

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 15 Kč 10 %

Naše cena: 135 Kč

WHEN THE CHILDREN CAME HOME: STORIES OF WARTIME EVACUEES

Autor: Summers, J.

Běžná cena: 188 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 169 Kč

MOSTLY HARMLESS (HITCHHUIKERS GUIDE 5)

Autor: Adams, D.

Běžná cena: 240 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 216 Kč

PRETTY LITTLE LIARS

Autor: Sara Shepard

Běžná cena: 257 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 231 Kč

THE SAVAGE DETECTIVES

Autor: Bolano, R.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

DAMN GOOD ADVICE

Autor: Lois, G.

Běžná cena: 245 Kč

Ušetříte: 25 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

IN THE MIDST OF LIFE

Autor: Worth, J.

Běžná cena: 179 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 161 Kč

MICHAEL CUNNINGHAM´S THE HOURS

Autor: Young, T.

Běžná cena: 525 Kč

Ušetříte: 53 Kč 10 %

Naše cena: 472 Kč

RED RIDING HOOD

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 257 Kč

Ušetříte: 26 Kč 10 %

Naše cena: 231 Kč

THE LAND OF PAINTED CAVES

Autor: Auel, M. J.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: -18 Kč -9 %

Naše cena: 210 Kč

Thomas Middleton: The Collected Works

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 260 Kč

Naše cena: 1 260 Kč

LAST ORDERS

Autor: Swift, G.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

THE SEA

Autor: Banville, J.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

SISTER

Autor: Rosamund Lupton

Běžná cena: 330 Kč

Ušetříte: 33 Kč 10 %

Naše cena: 297 Kč

THE SWEETNESS AT THE BOTTOM OF THE PIE

Autor: Bradley, A.

Běžná cena: 179 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 161 Kč

MOTHER´S MILK

Autor: St Aubyn, E.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

WINTER OF THE WORLD

Autor: Ken Follett

Běžná cena: 350 Kč

Naše cena: 350 Kč

FROM A BUICK 8

Autor: Stephen King

Běžná cena: 190 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 171 Kč

BE CAREFUL WHAT YOU WISH FOR

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

THE BIG BANG THEORY A-Z

Autor: Rickman, A.

Běžná cena: 389 Kč

Ušetříte: 39 Kč 10 %

Naše cena: 350 Kč

TINKER TAILOR SOLDIER SPY

Autor: Le Carre, J.

Běžná cena: 199 Kč

Ušetříte: 20 Kč 10 %

Naše cena: 179 Kč

THE TELEPORTATION ACCIDENT

Autor: Beauman, N.

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 40 Kč 10 %

Naše cena: 359 Kč

THE MAGIC

Autor: Byrne, R.

Běžná cena: 288 Kč

Ušetříte: 29 Kč 10 %

Naše cena: 259 Kč

NORTHERN LIGHTS: HIS DARK MATERIALS 1

Autor: Pullman, P.

Běžná cena: 244 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 220 Kč

DEAR JOHN (FILM TIE)

Autor: Sparks, N.

Běžná cena: 238 Kč

Ušetříte: 24 Kč 10 %

Naše cena: 214 Kč

SHADOWS OF THE WORKHOUSE: THE DRAMA OF LIFE IN POSTWAR LONDON

Autor: Worth, J.

Běžná cena: 179 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 161 Kč

GOING LA LA

Autor: Potter, A.

Běžná cena: 192 Kč

Ušetříte: 19 Kč 10 %

Naše cena: 173 Kč

RIVER OF GODS

Autor: Mcdonald, I.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

ROOM

Autor: Donoghue, E.

Běžná cena: 180 Kč

Ušetříte: 18 Kč 10 %

Naše cena: 162 Kč

THE LAST TEMPLAR (A MEDIEVAL WEST COUNTRY MYSTERY)

Autor: Jecks, M.

Běžná cena: 210 Kč

Ušetříte: 21 Kč 10 %

Naše cena: 189 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele