Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


The Utopia of Rules: On Technology, Stupidity, and the Secret Joys of Bureaucracy

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: David Graeber
Vydavatel: Melville House (US)
Jazyk: angličtina
Publikováno: 03/2015
Formát: brožované
Cena: 449 Kč ( 408 Kč bez DPH)
Ušetříte 50 Kč (10%)
Běžná cena 499 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Where does the desire for endless rules, regulations, and bureaucracy come from? How did we come to spend so much of our time filling out forms? And just how much are our lives being ruined by all this nonstop documentation? To answer these questions, anthropologist David Graeber—one of our most important and provocative thinkers—traces the peculiar and unexpected ways we relate to bureaucracy today and reveals how it shapes our lives in ways we may not even notice. Is the inane, annoying paperwork we confront every day really a cipher for state violence? And is the capitalist promise of salvation-through-technology just a tool for the powerful to exert more control? Graeber provides a forceful, radical answer to these questions, though he also suggests that there may be something perversely appealing—even romantic—about bureaucracy. Leaping from the ascendance of right-wing economics in the second half of the twentieth century to the hidden meanings behind James Bond, Sherlock Holmes, and Batman, The Utopia of Rules is at once a powerful work of social theory in the tradition of Foucault and Marx, and an entertaining reckoning with popular culture that calls to mind Slavoj Žižek at his most accessible. An essential book for our times, The Utopia of Rules is sure to start a million conversations about the institutions that rule our lives—and the better, freer world we should, perhaps, begin to imagine for ourselves.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781612194486

Publikace od stejného autora

Dluh-Prvních 5000 let - Prvních 5000 let

Autor: David Graeber

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 110 Kč 22 %

Naše cena: 389 Kč

Debt: The First 5,000 Years

Autor: David Graeber

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 95 Kč 19 %

Naše cena: 404 Kč

(R)evoluce ekonomie: O systému a lidech - Rozhovor s Romanem Chlupatým

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 148 Kč

Ušetříte: 24 Kč 16 %

Naše cena: 124 Kč

Revoluce naopak

Autor: David Graeber

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

(R)evoluční ekonomie: O systému a lidech

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 98 Kč

Ušetříte: 6 Kč 6 %

Naše cena: 92 Kč

Utopie pravidel - O technologii, stupiditě a skryté přitažlivosti byrokracie

Autor: David Graeber

Běžná cena: 297 Kč

Ušetříte: 71 Kč 24 %

Naše cena: 226 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Operative Techniques in Shoulder and Elbow Surgery, 2nd Ed.

Autor: Williams, G. R.

Běžná cena: 5 460 Kč

Naše cena: 5 460 Kč

Pro Wpf 4.5 in C#: Windows Presentation Foundation in .Net 4.5

Autor: Matthew Macdonald

Běžná cena: 1 640 Kč

Naše cena: 1 640 Kč

Recognizing and Correcting Developing Malocclusions

Autor: Araujo, E. A.

Běžná cena: 3 110 Kč

Naše cena: 3 110 Kč

Cambridge History of Russia: V3, the Twentieth Century

Autor: Suny, Ronald G.

Běžná cena: 1 370 Kč

Naše cena: 1 370 Kč

Dental Materials : A Pocket Guide

Autor: Bastin, Kimberly G.

Běžná cena: 1 020 Kč

Naše cena: 1 020 Kč

Child and Adolescent Psychiatry

Autor: Coghill, D.

Běžná cena: 1 445 Kč

Naše cena: 1 445 Kč

Atlas of Esophagus and Stomach Pathology

Autor: Scott, R. O.

Běžná cena: 3 330 Kč

Naše cena: 3 330 Kč

Drug Therapy for Infectious Diseases of the Dog and Cat

Autor: Wiebe, Vj.

Běžná cena: 1 180 Kč

Naše cena: 1 180 Kč

Drugs in Psychiatry, 2nd Ed.

Autor: Puri, B. K.

Běžná cena: 975 Kč

Naše cena: 975 Kč

Beginning ASP.NET for Visual Studio: Web Forms and MVC

Autor: William Penberthy

Běžná cena: 1 240 Kč

Naše cena: 1 240 Kč

The Behavior Guide to African Mammals, 2nd ed.

Autor: Estes, Richard D.

Běžná cena: 1 230 Kč

Naše cena: 1 230 Kč

Game Drive Birds of Southern Africa

Autor: Van Den Berg, P.

Běžná cena: 1 150 Kč

Ušetříte: 115 Kč 10 %

Naše cena: 1 035 Kč

Basic Immunology : Functions and Disorders of the Immune System, 5th Ed.

Autor: Abbas, A. K.

Běžná cena: 1 530 Kč

Ušetříte: 153 Kč 10 %

Naše cena: 1 377 Kč

Practical Head and Neck Cytopathology

Autor: Shah, K. A.

Běžná cena: 5 490 Kč

Naše cena: 5 490 Kč

Oral and Maxillofacial Medicine: The Basis of Diagnosis and Treatment, 3rd Ed.

Autor: Scully, C.

Běžná cena: 1 800 Kč

Ušetříte: 180 Kč 10 %

Naše cena: 1 620 Kč

The Wills Eye Manual, 7th Ed.

Autor: Bagheri, N.

Běžná cena: 2 540 Kč

Naše cena: 2 540 Kč

Color Atlas of Internal Medicine

Autor: Chumley, H.

Běžná cena: 3 050 Kč

Ušetříte: 305 Kč 10 %

Naše cena: 2 745 Kč

Before We Are Born 9th Ed.

Autor: Moore, K. L.

Běžná cena: 1 460 Kč

Naše cena: 1 460 Kč

Case Files: Obstetrics and Gynecology, 4th Ed.

Autor: Toy, E. C.

Běžná cena: 580 Kč

Naše cena: 580 Kč

Dyes and Chomophores in Polymer Science

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 3 860 Kč

Naše cena: 3 860 Kč

Stroke Syndromes, 3rd Ed.

Autor: Caplan, L. R.

Běžná cena: 7 020 Kč

Ušetříte: 702 Kč 10 %

Naše cena: 6 318 Kč

Egypt and Near East - Crossroads

Autor: Mynářová J.

Běžná cena: 999 Kč

Ušetříte: 200 Kč 20 %

Naše cena: 799 Kč

Cardiovascular Pathology, 4th Ed.

Autor: Butany, J.

Běžná cena: 5 642 Kč

Naše cena: 5 642 Kč

Operative Techniques in Pediatric Orthopaedic Surgery, 2nd Ed.

Autor: Sankar, W. N.

Běžná cena: 7 170 Kč

Naše cena: 7 170 Kč

Future Crimes: A Journey to the Dark Side of Technology - and How to Survive It

Autor: Marc Goodman

Běžná cena: 299 Kč

Ušetříte: 30 Kč 10 %

Naše cena: 269 Kč

Pathology Practical Book, 3rd Ed.

Autor: Harsh, Mohan

Běžná cena: 990 Kč

Naše cena: 990 Kč

A Primer of GIS, 2nd ed.

Autor: Harvey, F.

Běžná cena: 1 660 Kč

Ušetříte: 166 Kč 10 %

Naše cena: 1 494 Kč

Abusir III

Autor: Verner M.

Běžná cena: 90 Kč

Ušetříte: 18 Kč 20 %

Naše cena: 72 Kč

The Full Catastrophe: Travels Among the New Greek Ruins

Autor: James Angelos

Běžná cena: 599 Kč

Ušetříte: 60 Kč 10 %

Naše cena: 539 Kč

The Development of World Trade Organization Law : Examining Change in International Law

Autor: Messenger, G.

Běžná cena: 2 168 Kč

Naše cena: 2 168 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele