Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


The Utopia of Rules: On Technology, Stupidity, and the Secret Joys of Bureaucracy

(Produkt nebyl zatím hodnocen)

Napsat recenzi

Autor: David Graeber
Vydavatel: Melville House (US)
Jazyk: angličtina
Publikováno: 03/2015
Formát: brožované
Cena: 449 Kč ( 408 Kč bez DPH)
Ušetříte 50 Kč (10%)
Běžná cena 499 Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele - expedujeme do 28 pracovních dnů

Informace o dostupnosti

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

  • Expedujeme do 28 pracovních dnů.

Anotace

Where does the desire for endless rules, regulations, and bureaucracy come from? How did we come to spend so much of our time filling out forms? And just how much are our lives being ruined by all this nonstop documentation? To answer these questions, anthropologist David Graeber—one of our most important and provocative thinkers—traces the peculiar and unexpected ways we relate to bureaucracy today and reveals how it shapes our lives in ways we may not even notice. Is the inane, annoying paperwork we confront every day really a cipher for state violence? And is the capitalist promise of salvation-through-technology just a tool for the powerful to exert more control? Graeber provides a forceful, radical answer to these questions, though he also suggests that there may be something perversely appealing—even romantic—about bureaucracy. Leaping from the ascendance of right-wing economics in the second half of the twentieth century to the hidden meanings behind James Bond, Sherlock Holmes, and Batman, The Utopia of Rules is at once a powerful work of social theory in the tradition of Foucault and Marx, and an entertaining reckoning with popular culture that calls to mind Slavoj Žižek at his most accessible. An essential book for our times, The Utopia of Rules is sure to start a million conversations about the institutions that rule our lives—and the better, freer world we should, perhaps, begin to imagine for ourselves.

Kategorie

Knihovnické kódy

  • EAN: 9781612194486

Publikace od stejného autora

Dluh-Prvních 5000 let - Prvních 5000 let

Autor: David Graeber

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 110 Kč 22 %

Naše cena: 389 Kč

Fragmenty anarchistické antropologie

Autor: David Graeber

Běžná cena: 150 Kč

Ušetříte: 24 Kč 16 %

Naše cena: 126 Kč

Debt: The First 5,000 Years

Autor: David Graeber

Běžná cena: 499 Kč

Ušetříte: 95 Kč 19 %

Naše cena: 404 Kč

(R)evoluce ekonomie: O systému a lidech - Rozhovor s Romanem Chlupatým

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 148 Kč

Ušetříte: 24 Kč 16 %

Naše cena: 124 Kč

Revoluce naopak

Autor: David Graeber

Běžná cena: 249 Kč

Ušetříte: 65 Kč 26 %

Naše cena: 184 Kč

(R)evoluční ekonomie: O systému a lidech

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 98 Kč

Ušetříte: 6 Kč 6 %

Naše cena: 92 Kč

Zákazníci si zakoupili s tímto produktem

Into the Woods: How Stories Work and Why We Tell Them

Autor: John Yorke

Běžná cena: 399 Kč

Ušetříte: 4 Kč 1 %

Naše cena: 395 Kč

Clinical Pharmacy Pocket Companion

Autor: Goodey, V.

Běžná cena: 950 Kč

Ušetříte: -95 Kč -10 %

Naše cena: 1 045 Kč

Lewin's Genes XI, 11th Ed.

Autor: Krebs, J. E.

Běžná cena: 2 150 Kč

Ušetříte: 22 Kč 1 %

Naše cena: 2 128 Kč

Poisoning and Drug Overdose, 6th Ed.

Autor: Olson, K.

Běžná cena: 1 050 Kč

Ušetříte: -105 Kč -10 %

Naše cena: 1 155 Kč

Histology and Cell Biology: An Introduction to Pathology 4th Ed.

Autor: Kierszenbaum, Abraham L.

Běžná cena: 1 924 Kč

Ušetříte: -192 Kč -10 %

Naše cena: 2 116 Kč

Merritt's Neurology, 13th Ed.

Autor: Elan, L.

Běžná cena: 3 930 Kč

Ušetříte: -393 Kč -10 %

Naše cena: 4 323 Kč

Collins Bird Guide, 2nd ed.

Autor: Grant, Peter J.

Běžná cena: 470 Kč

Ušetříte: 30 Kč 6 %

Naše cena: 440 Kč

Essential Obstetrics and Gynaecology, 5th Ed.

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 300 Kč

Ušetříte: -130 Kč -10 %

Naše cena: 1 430 Kč

Neurologic Differential Diagnosis : A Case-based Approach

Autor: Ettinger, Alan B.

Běžná cena: 2 450 Kč

Ušetříte: -245 Kč -10 %

Naše cena: 2 695 Kč

Case Files: Anatomy, 3rd Ed.

Autor: Toy, E.c.

Běžná cena: 520 Kč

Ušetříte: -52 Kč -10 %

Naše cena: 572 Kč

Clinical Anesthesia, 7th rev ed.

Autor: Barash, Paul G.

Běžná cena: 5 360 Kč

Ušetříte: -536 Kč -10 %

Naše cena: 5 896 Kč

Netter's Musculoskeletal Flash Cards Updated Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 936 Kč

Ušetříte: -94 Kč -10 %

Naše cena: 1 030 Kč

Campbell's Core Orthopaedic Procedures

Autor: Canale, S. T.

Běžná cena: 4 680 Kč

Ušetříte: -468 Kč -10 %

Naše cena: 5 148 Kč

Macleod's Clinical Osces

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 1 092 Kč

Ušetříte: -109 Kč -10 %

Naše cena: 1 201 Kč

Clements Anatomy Dissector 3rd Ed.

Autor: Clemente, C.

Běžná cena: 1 280 Kč

Ušetříte: -128 Kč -10 %

Naše cena: 1 408 Kč

Muir's Textbook of Pathology, 15th Ed.

Autor: Herrington, C.

Běžná cena: 1 510 Kč

Ušetříte: 15 Kč 1 %

Naše cena: 1 495 Kč

Hepato-Pancreato-Biliary Surgery

Autor: Abdeldayem Hesham, M.

Běžná cena: 2 430 Kč

Ušetříte: 639 Kč 26 %

Naše cena: 1 791 Kč

Greenspan's Basic and Clinical Endocrinology, 9th Ed.

Autor: Gardner, D. G.

Běžná cena: 1 120 Kč

Ušetříte: -112 Kč -10 %

Naše cena: 1 232 Kč

Case Files: Surgery, 4th Ed.

Autor: Toy, E.c.

Běžná cena: 580 Kč

Ušetříte: -58 Kč -10 %

Naše cena: 638 Kč

Deja Review Obstetrics & gynecology, 2nd Ed. International Edition

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 460 Kč

Ušetříte: -46 Kč -10 %

Naše cena: 506 Kč

Clinical Neuroanatomy, 27th Ed.

Autor: Waxman, S.

Běžná cena: 780 Kč

Ušetříte: -78 Kč -10 %

Naše cena: 858 Kč

Nelson Textbook of Pediatrics, 2 Vols., 20th Ed

Autor: Behrman, R. E.

Běžná cena: 3 952 Kč

Ušetříte: -395 Kč -10 %

Naše cena: 4 347 Kč

Guyton and Hall Textbook of Medical Physiology, 13th Ed.

Autor: Hall, J. E.

Běžná cena: 2 808 Kč

Ušetříte: -281 Kč -10 %

Naše cena: 3 089 Kč

Diagnostic Gynecologic and Obstetric Pathology

Autor: Reichert, R.

Běžná cena: 6 330 Kč

Ušetříte: -633 Kč -10 %

Naše cena: 6 963 Kč

Robbins and Cotran Pathologic Basis of Disease Professional Edition, 9e

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 316 Kč

Ušetříte: -432 Kč -10 %

Naše cena: 4 748 Kč

Eureka: Obstetrics & Gynaecology

Autor: Crosbie, E.

Běžná cena: 900 Kč

Ušetříte: -90 Kč -10 %

Naše cena: 990 Kč

The Real-Life MBA: The No-Nonsense Guide to Winning the Game, Building Team and Growing Your Career

Autor: Jack Welch

Běžná cena: 359 Kč

Ušetříte: 4 Kč 1 %

Naše cena: 355 Kč

Operative Approaches in Orthopedic Surgery and Traumatology

Autor: Kirschbaumer, F.

Běžná cena: 6 020 Kč

Ušetříte: -602 Kč -10 %

Naše cena: 6 622 Kč

Deja Review Internal Medicine, 2nd Ed.

Autor: Saadat, S. S.

Běžná cena: 610 Kč

Ušetříte: -61 Kč -10 %

Naše cena: 671 Kč

Pathology of Bone and Joint Disorders, 2nd ed.

Autor: Kolektiv autorů

Běžná cena: 4 150 Kč

Ušetříte: -415 Kč -10 %

Naše cena: 4 565 Kč

Nová recenze

Podělte se o svůj názor na tento titul s ostatními čtenáři.

Otázka proti spamu


Proč nakoupit u nás?

  • Přes 720 000
    spokojených zákazníků
  • 238 236
    titulů v katalogu
  • 4 916
    nakladatelů v katalogu
  • 10 218
    ukázek z knih
  • 7 let
    úspěšně na trhu
  • Osobní odběr
    prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele