Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Kariéra

Hledáme nové brigádníky!

PRACOVNÍ POZICE:

Výpomoc v knihkupectví

Co vás čeká
Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc v knihkupectví a výdejně internetového obchodu na Hájích. Jedná se o pomoc s výdejem internetových objednávek, obsluha zákazníků, práce na pokladně a také komunikace se zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, vše naučíme. Důležitý je pro nás kladný vztah ke knihám a k zákazníkům a také vysoká úroveň českého jazyka a komunikačních schopností. Určitě vám pomůže přesnost, důslednost a spolehlivost.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme individuální časový harmonogram práce, kdy si směny přizpůsobíte dle vašich možností (pracovní dny mezi 9-19 hodinou a sobota 9-15). Šikovné pracovníky odměňujeme dle výkonů a kvality práce, možností jsou i slevy na knihy. Brigáda vhodná pro studenty a také pro všechny, kteří si chtějí něco přivydělat při stávajícím úvazku či na mateřské dovolené a zároveň se nebojí zapojit.

Hodinové ohodnocení: 80-110 Kč/hod

Místo výkonu: Praha 4 Háje

Pokud Vás některá nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na tumova@levneucebnice.cz.

Pokud jste zde nenalezli pozici, která by Vám vyhovovala, a přesto máte zájem u nás pracovat, zašlete nám Váš životopis společně s průvodním dopisem na email hollayova@levneucebnice.cz.

Může se hodit…

Knihy s dárkem
Zakázané ovoce

Přihlášení uživatele