Registrace | Přihlášení

Košík je zatím prázdný

Měna:

czk

Kariéra

Hledáme nové kolegy a kolegyně!

PRACOVNÍ POZICE:

Pracovník expedice (DPP)

Co vás čeká
Hledáme šikovné brigádníky na výpomoc ve skladu v Uhříněvsi při kompletaci a expedici zásilek.

Práce je ve dvou směnném provozu. Prioritně hledáme na odpolední směnu od 16:00-22:30.
Pracovní doba  je min. 6 hodin a 4-5 dnů v týdnu. Očekáváme s nastupující vánoční sezonou vysoké pracovní nasazení, určitě pomůže pečlivost, přesnost a rychlost.
Nabízíme: slevu na knihy, pitný režim zdarma, bonusy za odpracované víkendy

Hodinové ohodnocení: 100-120 Kč/hod dle kvality vykonané práce

Místo výkonu: Praha 10 Uhříněves, Bečovská

Pokud Vás některá nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis na vargova@levneucebnice.cz nebo volejte na číslo 774 900 625.

Pokud Vás některá z nabídek zaujala, zašlete nám Váš životopis na hollayova@levneucebnice.cz. Pokud jste zde nenalezli pozici, která by Vám vyhovovala, a přesto máte zájem u nás pracovat, zašlete nám Váš životopis společně s průvodním dopisem na email hollayova@levneucebnice.cz.

Může se hodit…

Přihlášení uživatele