Náš web Levné učebnice používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.

Registrace | Přihlášení


Velká stěhovací soutěž2

 

Výherci a správné odpovědi

 • OTÁZKA Č.1: Po kolikáté se jako firma budeme stěhovat za posledních 12 měsíců?

Správná odpověď: Potřetí. V srpnu 2013 z koleje Vltava do OC Růže 2. patro. V lednu 2014 do OC Růže 1. patro. A nyní se tedy budeme stěhovat potřetí.
Výherce: Jako první zaslal správnou odpověd Rudolf

Správná odpověď: 22 727 kousků!
Výherce: Nejbližší počet trefila: Andrea.

 • OTÁZKA Č.3: Kolik našich pracovníků se o Vás denně stará?

Malá nápověda: sečtěte počet dílů Malého poseroutky, počet dílů Hunger Games, přidejte pořadové číslo našeho neoblíbenějšího měsíce v roce, přičtěte počet dílů Odmaturuj z dějepisu a odečtěte měsíc, ke kterému je platné ÚZ č. 900.

Správná odpověď: 8+3+9+2-1=21
Výherce: Lída

 • OTÁZKA Č.4: Jaká je nejoblíbenější kniha našeho šéfa? Uznáváme nejpřesnější i nejhezčí odpovědi :)

Správná odpověď: Ta prodaná! :) S každou prodanou knihou splňujeme zákazníkovi jeho přání a snažíme se vždy nezklamat důvěru, kterou nám svěřil. 
Výherce: Odpověď, která šéfa nejvíce rozesmála zaslal: Rudolf.

 • OTÁZKA Č.5: Kolik knihoven plných knih bude na naší nové prodejně?

Správná odpověď: Rovných 100 kousků.
Výherce: Nejpřesnější odpověď zaslala Renáta.

 • OTÁZKA Č.6: Kolik bude poštovné dne 12.5.2014?

Správná odpověď: Jak se naši zákazníci mohli přesvědčit, bylo poštovné zdarma :)
Výherce: Nejrychlejší počtář: Michal

 • OTÁZKA Č.7: Výhercem se stane ten, kdo na naší stránce na facebooku publikuje fotku před místem, kde vzniká naše nová prodejna! A pozor, vyhrává nejoriginálnějšímu zpracování!

Správná odpověď: Cílem poslední, sedmé otázky, bylo nalezení naší nové prodejny a zaslání fotky. Rozhodování bylo skutečně těžké, proto jsme se rozhodli ocenit i originální a odvážné zpracování! A tedy Kiky a Markéta získávají poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč. A hlavní výhru, poukaz na 1000 Kč, získává filosof Josef!


 

Průběh soutěže

V souvislosti se stěhováním naší prodejny a skladu a dalšími změnami jsme pro vás připravili týdenní soutěž!

Každý den bude zveřejněna na naší stránce na Facebooku jedna soutěžní otázka, jejíž odpověď vám prozradí více o novinkách v našem knihkupectví. Výherci mohou získat poukazy na nákup u nás!

Pro účast v soutěži je nutné být mezi našimi fanoušky na Facebooku .

Každý den bude zveřejněna na naší stránce na Facebooku jedna otázka, jejíž odpověď bude souviset právě s novými informacemi týkající se našeho knihkupectví. Ten, kdo jako první pošle správnou odpověď na zadanou otázku, vyhrává.

Odpovědi zasílejte na email: soutez@levneucebnice.cz, kde předmět zprávy je ve tvaru "Soutěžní otázka č….“, kde doplníte číslo otázky, na kterou odpovídáte. Zpráva musí obsahovat odpověď a kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon).

Odpovědi zaslané ve špatném formátu budou vyřazeny!


Výherci budou společně se správnými odpověďmi vyhlášeni dne 14.5.2014.


Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je:

Bookretail s.r.o., se sídlem OC Růže, Roztylská 2232/17, 148 00 Praha 4, IČ: 24824232, DIČ: CZ24824232, Spisová značka: C 177721, vedená u Městského soudu v Praze.

Zveřejňování soutěžních otázek probíhá od 5.5.2014 do 12.5.2014. Soutěž se koná v České Republice.

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 15 let nebo fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky mladší 15 let s předchozím výslovným souhlasem zákonného zástupce.

Výherce získá poukazy na nákup v eshopu Levneucebnice.cz. Poukazy jsou časově omezené.

Výherci budou zveřejněni dne 14.5.2014. Výhra (tj. poukaz na nákup) bude zaslán do 14 dnů od vyhlášení výsledků na email, ze kterého byla obdržena správná odpověď. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo požádat o ověření totožnosti výherce a v případě neověřitelné totožnosti či chybně uvedených údajů účastníka vyřadit bez nároku na výhru.

Odesláním emailu s odpovědí soutěžící vyjadřuje souhlas se zařazením všech jím vyplněných osobních a citlivých údajů v rozsahu registračního formuláře jakož i svojí IP adresy (dále jen „údaje“) do databáze Organizátora, tj. společnosti Bookretail s.r.o., která je v postavení správce. Účelem zpracování osobních údajů je realizace této soutěže, předání výher. Tento souhlas je udělován na dobu neurčitou, respektive do jeho odvolání. Soutěžící souhlasí s tím, aby příjemcem uvedených údajů byl i subjekt v postavení zpracovatele, kterého správce v souladu s podmínkami zákona č. 101/2000 Sb. pověří zpracováním osobních údajů, u kterého budou údaje případně uloženy na zabezpečeném serveru ke zpracování. Soutěžící bere na vědomí a potrzuje, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. že poskytnutí údajů je dobrovolné, že tento souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k údajům a právo na opravu těchto údajů, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebo ty, které nevyplnily identifikační údaje plně a pravdivě, nebudou do soutěže zařazeny. Soutěžící je povinen respektovat tato Pravidla, dodržovat platné zákony České republiky a jednat v souladu s dobrými mravy, zejména pak soutěžit v duchu fair play. Použití nečestných a podvodných praktik k získání výhry je nepřípustné. Jakékoli porušení těchto zásad opravňuje Organizátora vyloučit příslušného soutěžícího ze soutěže. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené stala výhercem, ztrácí nárok na výhru.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci Organizátora jakož i zaměstnanci spolupracujících společností na soutěži a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána v případě, že to Organizátor zjistí. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že Organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.

Každý účastník soutěže svojí účastí zejména potvrzuje, že se nejedná o zneužití jakýchkoli autorských děl. Stejně tak se účastník soutěže zavazuje, že nebudou dotčena jakákoli práva třetích osob (tj. např. práva osobnostní), práva majitelů ochranných známek, atd.. V případě, že vyjde najevo, že účastník svým konáním porušil práva třetí osoby, zejména autorská či osobnostní práva, je za takovéto porušení plně odpovědný.

Soutěžící nemá žádný nárok na finanční či nefinanční odměnu vyjma výhry stanovené v této soutěži, pokud ji získá. Výhra není právně vymahatelná.

Do soutěže nebudou zařazeny odpovědi, které jsou v rozporu s právními předpisy, dobrými mravy či dle názoru Organizátora mohou jinak poškodit soutěž nebo samotného Organizátora. Za obsah odpovědních emailů nepřebírá Organizátor jakoukoli odpovědnost.

Výherce se zavazuje respektovat podmínky realizace výhry a dodržovat podmínky soutěže. Výherce je plně zodpovědný za své čerpání a používání výhry. Organizátor neručí za případné škody způsobené výherci v souvislosti s čerpáním a nesprávným používáním výhry.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s úplnými pravidly a zavazuje se je plně dodržovat. Organizátor je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména, podobizny a obrazové či zvukové záznamy výherců ve sdělovacích prostředcích včetně sítě internet a v propagačních materiálech Organizátora, bez časového a územního omezení.

Organizátor neodpovídá za jakékoli problémy v rámci sítě internet a za nedoručení odpovědních emailů. Zároveň nenese odpovědnost za případné problémy s funkčností internetové stránky, kde budou informace o soutěži uveřejněny. Organizátor není odpovědný za pravdivost či obsah vyplněných odpovědních emailů. Uvedení nepravdivých dat soutěžícího automaticky zbavuje práva na udělení výhry, pokud toto Organizátor zjistí. Organizátor dále není odpovědný za jakékoli technické problémy vzniklé při přenosu dat elektronickými prostředky. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit úplná pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.

V případě právních sporů se budou zúčastněné strany řídit ustanoveními Občanského zákoníku České republiky.

Úplná a závazná Pravidla stanovená Organizátorem jsou k dispozici na této stránce po celou dobu trvání Soutěže. Tato Pravidla jsou jediným dokumentem, který stanoví plná pravidla soutěže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Proč nakoupit u nás?

 • Přes 720 000
  spokojených zákazníků
 • 238 236
  titulů v katalogu
 • 4 916
  nakladatelů v katalogu
 • 10 218
  ukázek z knih
 • 7 let
  úspěšně na trhu
 • Osobní odběr
  prodejna Praha 4


APEK - česká kvalita - certifikovaný obchod

APEK - dodržuji terminologii lhůt dodání

Výhradní distribuce Comenia Script


Přihlášení uživatele